Janosik jednoręki bandyta
0 (0)

Janosik jednoręki bandyta

Opis:

Janosik Pinball to gra zręcznościowa na Androida z grafiką w stylu przygód znanego słowackiego łobuza i złodzieja.

Na skrzyżowaniu XVII i XVIII w lasach słowackim i polskim mieszkał spokojny facet ze swoją bandą. Nagle pojawił się przed jeźdźcami i obrabował ich. Legenda rabusia zainspirowała twórcę Toart do dodania popularnego zręcznościowego koloru Pinball. Zasady pozostały niezmienione: wystrzelona metalowa piłka musi znajdować się na boisku tak długo, jak to możliwe. Wszelkie przeszkody uderzone przez piłkę dodają punkty. Jackpoty, wiele piłek i inne miłe dodatki przyczyniają się do wzrostu liczby bonusów. Długie przejście gry gwarantuje dostanie się do tabeli ocen.

Kliknięcia lewym przyciskiem na ekranie powodują ruch lewego płetwy (dźwignia, która zapobiega upadkowi piłki podczas ruchu wzdłuż lewej krawędzi). Prawa płetwa jest aktywowana poprzez kliknięcie podobnie na drugiej stronie. Kilka kamer umożliwia oglądanie stołu pod różnymi kątami, znalezienie najbardziej wygodnego kąta i natychmiastową zmianę w razie potrzeby. Każdy element na stole do gier jest jasno zdefiniowany, możesz przewidzieć ścieżkę piłki po trafieniu w określony punkt. To prawda, że ​​prędkość lotu metalowej kuli jest zawsze inna, więc prognozy są tylko przybliżone.

Funkcje gry Janosik Pinball na Androida:

  • 4 kąty widzenia;
  • kilka rodzajów bonusów;
  • tabela ocen;
  • górska przygoda;
  • zachowanie techniki słynnej rozgrywki.

Aktywność animowanej lalki Janoshik wywołuje uśmiech, rabuś ciągle sobie przypomina. Uważny widok i wyraźne trafienia zwiększają szanse na uzyskanie bonusów. Użytkownik może zademonstrować szybkość odruchów, ponieważ często musisz działać intuicyjnie, z powodu braku czasu na relaks i myślenie raz. Atmosferyczna muzyka i ładna grafika gwarantują przyjemną rozrywkę wszystkim fanom tego gatunku. Zanurz się w nostalgicznej rozgrywce ze zwykłą mechaniką i niecodziennym designem!


Reklama

Pobierz Janosik jednoręki bandyta 15

Nowości w tej wersji
Less commercials, better performance.
informacje ogólne
wersja 15 (150)
Data umieszczenia 2020-05-24 02:33
rozmiar 58.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Toart na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/06 09:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |