Taniec muzyki Marshmello
0 (0)

Taniec muzyki Marshmello

Opis:

Marshmello Music Dance to zabawna gra zręcznościowa z muzyką, w której musisz tańczyć, zdobywać punkty i łapać skrzynie na nowe utwory popularnego DJ-a.

Muzyk Marshmello postanowił nieznacznie zmienić postrzeganie wydania albumu. Oficjalna prezentacja planowana jest później, ale Amerykanin już zaskoczył fanów zestawem świeżych melodii w prezentowanym projekcie gry. Postać porusza się w miejscu trzech pionowych linii. Dla każdego z nich w kierunku tancerza mogą iść prostokątne płytki. Muszą zostać złapani (kliknij na ekranie), jednocześnie kontynuując rytmiczną zabawę. Złapane płytki zwiększają wytrzymałość, pozwalając dłużej pozostać na parkiecie. Kombinacja kilku elementów złapanych z rzędu wywołuje podziw i brawa od publiczności.

Pominięte płytki prowadzą do gwałtownego spadku parametru w górnej skali wytrzymałości. Czas pobytu osoby na parkiecie zależy od tego. Jeśli uda ci się utrzymać przez długi czas, liczba punktów za piękne i aktualne sztuczki rośnie w niesamowitym tempie. Pomysłowa kontrola tancerza pozwala użytkownikowi otwierać duże skrzynki z bardziej wykwalifikowanymi postaciami i poruszać się jeszcze fajniej.

Charakterystyczne cechy gry Marshmello Music Dance:

  • odblokowywanie fajnych postaci;
  • uważność wpływa na wytrzymałość;
  • zapisy, poprawiające wyniki;
  • nowe ścieżki dźwiękowe;
  • premie za ruchy rytmiczne.

Gra zawiera rap, hip-hop, elektroniczne rytmy, a nawet rock, w połączeniu z innymi gatunkami. Ale aby posłuchać całego albumu, musisz skupić się na różnych elementach tanecznych. Postacie są w stanie wykonywać unikalne sztuczki z wielu stylów tanecznych. Oprócz wspaniałego akompaniamentu muzycznego projekt oferuje prostotę sterowania, intuicyjny proces, ładną grafikę.

Fani rytmicznej rozgrywki z pewnością będą zachwyceni takim prezentem. Jeśli wcześniej nie podobały Ci się te gry, gwarantujemy, że istnieje bardzo niewiele podobieństw z typowymi analogami. Ustaw rekordy i nie myśl, że po raz pierwszy osiągniesz limit możliwości. Bohaterowie pragną energetycznych tańców ze świeżą muzyką!


Reklama

Pobierz Taniec muzyki Marshmello 1.2.4

Nowości w tej wersji
Enjoy the rhythm with DJ Marshmello!
Bug fixes!
Performance improvements!
informacje ogólne
wersja 1.2.4 (181)
Data umieszczenia 2020-05-29 14:56
rozmiar 52.57 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/07 09:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |