RIVAL ARENA VS
0 (0)

Opis:

RIVAL ARENA VS to ekscytująca gra karciana, w której gracz zbiera talię najlepszych bohaterów i stara się skutecznie wykorzystywać wojowników w bitwach turowych.

Fabuła jest w bajkowym formacie, rozgrywka rozpoczyna się od rozdziału zerowego i pięknego lasu, który jest bezpieczny tylko przez pierwsze kilka sekund. Co więcej, dziwne dźwięki są alarmujące, a na ekranie pojawia się pole 18 płyt. W dolnej połowie znajdują się trzy karty graczy, u góry wojownicy wirtualnego lub prawdziwego przeciwnika. Kartę można przesunąć, aby opuścić lub umieścić w niej agresywne emocje. Rozwój obecnej walki zależy od tego, w jaki sposób gracz wykorzystuje możliwe ruchy. Wiele wskazówek na temat tego, co się dzieje, pomaga skupić się.

Turowe karty bitewne wymagają wytrzymałości, odwagi i intuicji. Konieczne jest dokładne przestudiowanie opcji postaci ze swojej talii, aby zbudować kompetentną strategię z nieprzewidywalnymi zwrotami wydarzeń dla wroga. Nie przewiduje się pośpiechu, każdy ruch może być przemyślany podczas kursu, zmieniając linię taktyczną zgodnie z sytuacją. Bitwy ze sztuczną inteligencją mogą służyć jako trening przed bitwą między dwojgiem prawdziwych ludzi. Walka o ocenę i punktację przy każdej akcji jest pełna adrenaliny. Tabela z wynikami pozwala zobaczyć własny rozwój po wejściu w tajemniczą i wojenną atmosferę.

Charakterystyczne cechy gry RIVAL ARENA VS:

  • bitwy z użytkownikami z całego świata;
  • turowa rozgrywka;
  • zbieranie kart;
  • zmiana taktyki podczas bitwy;
  • zdolność do schwytania postaci wroga.

O sile gracza decyduje umiejętność rozpoznawania słabości przeciwnika. Jeśli potrafisz przewidzieć ruch innej osoby, możesz ukraść postać, natychmiast zmieniając równowagę sił. Najwyżej oceniani użytkownicy mają dostęp do legendarnych postaci, których moc jest godna podziwu. Ale nawet przy niskiej ocenie możesz wybierać różne mityczne stwory.

Dobra grafika, ciekawy pomysł i dogłębne studium fabuły sprawiają, że gra zasługuje na uwagę. Akompaniament dźwiękowy wywołuje emocje, w których chcesz wziąć udział w prawdziwej bitwie i wygrać z dowolnym logicznym potworem. Jeśli chcesz wytrenować swój mózg w fantastycznej atmosferze - witaj!


Reklama

Pobierz RIVAL ARENA VS 02.11.00

Nowości w tej wersji
Launch
informacje ogólne
wersja 02.11.00 (211001)
Data umieszczenia 2019-08-18 06:06
rozmiar 69.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/11 09:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |