Blood Bolt - Arcade Shooter
0 (0)

Blood Bolt - Arcade Shooter

Opis:

Gra Blood Bolt - Arcade Shooter to ciekawa strzelanka, w której robotyczny żołnierz przechodzi przez tunele i próbuje zniszczyć wszystkich złoczyńców, których spotka.

Użytkownik kontroluje zautomatyzowanego wojownika, domyślnie postępując zgodnie z instrukcjami jego mentora. Totem jest wytrzymały i łatwo radzi sobie ze złożonymi zadaniami dla ludzi. Była to taka maszyna, że ​​postanowiono wysłać ją na dziwne terytorium z dużą liczbą wrogów. Historia pojawienia się tego cudu technologii w grze jest cicha, ale od razu wiadomo, że trudno jest iść samemu przeciwko wszystkim. Nawet w przypadku bezdusznego mechanizmu misja jest niebezpieczna. Tylko gracz, który mądrze prowadzi postać, może uratować sytuację, pomagając zminimalizować siłę wyższą.

Robot różni się od osoby zdolnością do skutecznej walki za pomocą ciężkiej broni. Miotacze ognia, lasery, a nawet wyrzutnie rakiet, nosi się łatwo i po mistrzowsku. Dzięki takim urządzeniom każda bitwa staje się ekscytująca. Dzięki pozytywnym wynikom bitew bohater ma pieniądze, które pozwalają mu pompować robota i przywracać go w razie awarii.

Witrynę należy przenosić ostrożnie, aby nie nadepnąć na granaty i inne niebezpieczne śmieci. Zestawy pierwszej pomocy są również rozproszone w dużych ilościach, kolejny drobiazg, który może uratować życie zmechanizowanego żołnierza. Wrogowie lubią ukrywać się w zasadzkach, ale gracz widzi wszystko z wysokości i może ci powiedzieć, jak zwabić wrogów ze schronów.

Charakterystyczne cechy gry Blood Bolt:

  • widok z góry;
  • zarabianie monet, przedmiotów bonusowych;
  • ulepszenie postaci;
  • użycie różnych rodzajów broni;
  • wielu agresywnych wrogów.

Ręcznie rysowana arkada przyciąga dynamiką wydarzeń, nietypową oprawą graficzną. Gracz widzi sytuację z góry, ale wysokiej jakości detale elementów pozwalają wyraźnie rozważyć każdy szczegół. W projekcie nie ma mroku. Jasne walki, różnorodność kolorów i przemyślana animacja przyciągają od pierwszych chwil. Wojownik ma wiele misji, nie jest w stanie analizować niebezpieczeństwa, a bez dobrego kierownika szybko nie powiedzie się. Nieustraszoność jest cenna tylko przy budowaniu taktyki działania. Fani strzelców powinni zwrócić uwagę na ten projekt, który zapewnia piękne strzelanie i logiczny rozwój wydarzeń.


Reklama

Pobierz Blood Bolt - Arcade Shooter 1.2.5

Nowości w tej wersji
Fix bug level 4.
informacje ogólne
wersja 1.2.5 (37)
Data umieszczenia 2019-10-11 09:06
rozmiar 19.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/12 07:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |