Jeden pistolet 2 Stickman
4.6 (4)

Jeden pistolet 2 Stickman

Opis:

Gra One Gun 2 Stickman to dynamiczna strzelanka, w której musisz strzelać do potworów zbliżających się ze wszystkich stron bez zbliżania się do nich.

W kontynuacji popularnego projektu Stickman dalej niszczy tłumy przeciwników. Kiedy postać była spokojna, mieszkała z kotem w przytulnym domu, wydobywała kryptowalutę pod nadzorem zwierzęcia i marzyła o harmonii na całej planecie. Nagle kot zniknął, po bezowocnych próbach znalezienia go w domu, mężczyzna wyszedł z patyków na ulicę. Bez okrutnych zamiarów wobec innych właściciel po prostu chciał zwrócić zwierzę. Jednak to, co zobaczył przed domem, zmusiło go do zmiany planów i światopoglądu.

Ziemia płonie, w pobliżu wrze wulkan, a za najbliższą górą ktoś warczy groźnie, wywołując małe trzęsienie ziemi. Bohater odrzucił opcję ucieczki i natychmiastowego ukrycia się, ponieważ nie możesz wpędzić ukochanego kota w kłopoty. Musiałem wziąć broń i zastrzelić wszystkie nieznane stworzenia. Kiedy potwory z określonego etapu kończą się, na arenę wchodzi wielki boss. Zwycięstwo nad nim oznacza przejście na nowy poziom, spotkanie z nowymi potworami, zacięte walki z nimi.

Charakterystyczne cechy gry One Gun 2 Stickman:

  • wydobywanie bitcoinów i innych bonusów;
  • bitwy z potężnymi potworami;
  • fantastyczne umiejętności;
  • spotkanie z szefem na każdym poziomie;
  • ciekawe lokalizacje równoległego świata.

Kot pojawia się w grze tylko przez kilka pierwszych sekund. Zwierzę wyjaśnia zasady kontroli postaci. Gdy proponowane działania można powtórzyć - kot znika w dobrym nastroju. Bitcoiny i cenne elementy często pojawiają się po upadku innego potwora. Należy je zebrać, aby móc zmienić broń i wyrównać postać.

Estetyka lokalizacji jest uderzająca w swojej różnorodności, mroczna fabuła nie jest powodem do chodzenia w ciemnych miejscach, spektakularne otoczenie zaskakuje szerokością wyobraźni grafików. Głos grali także ludzie o dużej wyobraźni. Jeśli jesteś gotowy walczyć o życie kota w tak nietypowych warunkach - kontynuuj natychmiast, zwierzę czeka!


Reklama

Pobierz Jeden pistolet 2 Stickman 1.27

Nowości w tej wersji
bug fix
informacje ogólne
wersja 1.27 (28)
Data umieszczenia 2019-10-13 08:11
rozmiar 33.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje erow.dev na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/13 07:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |