Robot strzelający: Run and Gun
0 (0)

Robot strzelający: Run and Gun

Opis:

Gra Shooting Robot: Run and Gun to jasna strzelanka, w której robot porusza się po małych światach i walczy z różnymi zmechanizowanymi przeciwnikami.

Postać wpada w prostokątny obszar, na którym wspina się kilku przeciwników o różnych kształtach i kolorach. Musisz przebiec na dogodną i bezpieczną odległość, a następnie rozpocząć strzelanie. Stanie w bezruchu jest przeciwwskazane - w takich momentach wrogowie celowo zbliżają się do robota z banalnym celem zniszczenia go. Często będziesz musiał zmieniać pozycje, biegać z pistoletu i celować we wszystko, co się rusza. Kiedy bitwy z równymi przeciwnikami stają się nawykiem, na arenie pojawią się wielcy bossowie, zdolni do korzystania z lekkich ruchów, aby spełnić marzenie o przejściu na kolejne poziomy.

Na górze ekranu znajduje się świetlisty obszar, rodzaj portalu do następnego poziomu. W trakcie ataku i obrony możesz poruszać się po stronie dowolną liczbę razy po obwodzie, ukośnie i na inne sposoby, ale możesz wejść do portalu tylko po eksterminacji wszystkich przeciwników. Ulepszenia i dodatkowe umiejętności również należy zdobywać w biegu. Nagle pojawiają się w miejscu i przywołują swoim światłem, musisz dotrzeć do punktu, który powstał bez obrażeń i ryzyka obrażeń. Po prostu nie myl ulepszeń z kulami ognia, czasami leniwie jeżdżą po terytorium.

Charakterystyczne cechy gry Shooting Robot:

  • lokalizacje małych rozmiarów;
  • widoczność sytuacji z góry;
  • wrogowie o różnych umiejętnościach;
  • automatyczne strzelanie;
  • nagłe ulepszenia.

Deweloper podkreślił bogatą kolorystykę i różnorodność kolorów w niezliczonych lokalizacjach. Przeciwnicy to dziwne roboty, każdy gatunek ma swoje umiejętności, broń, słabości i mocne strony oraz możliwość ataku. Zautomatyzowane strzały - klucz do łatwości zarządzania. Rozważając wszystko z góry, należy prowadzić totem, budować logikę działań w zależności od rodzaju przeciwnika i dążyć do upragnionego portalu. Spacerując po kolorowych światach sprawi przyjemność fanom strzelanek. Emocjonalne ciepło jest gwarantowane, staraj się nadążyć za szybkim biegiem i strzelaj dokładnie.


Reklama

Pobierz Robot strzelający: Run and Gun 1.0.8

Nowości w tej wersji
Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (22)
Data umieszczenia 2019-12-24 03:06
rozmiar 61.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Pick games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/14 07:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |