Beholder 2
5 (5)

Opis:

Gra Beholder 2 to symulator ... życia, biurokracji, ciemności i beznadziejności, wyboru i trudnych decyzji. Nie kłammy, pierwsza część pozostawiła niewielki atak przeszywającego horroru, zwłaszcza jeśli zanurzysz się w fabułę i przyzwyczaisz się do roli, a druga część pomnożyła tylko te cechy, które wielu graczy uwielbiało w pierwszej części. A to oznacza, że ​​czeka na ciebie więcej ciemności, więcej zadań, więcej możliwości i więcej sytuacji, w których możesz zrobić absolutnie jakikolwiek sposób, manifestując się jako życzliwa / obojętna / bezduszna / chciwa osoba, wszystkie opcje są dostępne.

Wydawcą drugiej części było Alawar Entertainment, znane wielu osobom studio, które jest bardziej popularne wśród właścicieli komputerów PC, ponieważ było wydawcą pierwszej części na PC, warto jednak zauważyć, że na Androida pierwsza część pochodzi z Creative Mobile Games, co nie jest zaskakujące, ponieważ w świecie gier mobilnych jest to bardziej znany wydawca, ale po ustaleniu pozycji na wszystkich platformach twórcy uspokoili się i zaczęli współpracować z bardziej znanym wydawcą zarówno na stołach, jak i kieszeniach. Pamiętaj, że nie wpłynęło to na jakość produktu, druga część jest po prostu lepsza sama w sobie, to wszystko.


Fabuła drugiej części nie ma nic wspólnego z pierwszą częścią, nie licząc atmosfery i być może niektórych odniesień. Twój bohater dociera oczywiście do Głównego Ministerstwa kraju na najniższą pozycję, ale już tutaj rozumie, jak świat jest źle ułożony i teraz będzie musiał podejmować trudne decyzje. Możesz być miły i sprawiedliwy, ale wtedy koledzy i kierownictwo mogą rzucić cię na maszynę do mielenia mięsa w systemie, możesz być bezdusznym karierą, ale w ten sposób możesz tworzyć wrogów, więc gdzie możesz znaleźć równowagę, która pozwoli ci dorastać po drabinie kariery, pozostać człowiekiem i przetrwać ? Oczywiście musisz się dowiedzieć!


Funkcje gry:

  • Brak analogów, gra jest wyjątkowa. Gdzie jeszcze można znaleźć symulator biurokracji, który rozszerzył się na skalę państwa?
  • Twoje decyzje i moralność poruszają fabułę, nie inaczej.
  • Zakończenia to znacznie więcej niż w pierwszej części.
  • Grafika niewiele się zmieniła, wciąż jest piękna.
  • Każdego dnia pracy (zabawy) napotkasz trudne sytuacje życiowe tych, nad którymi masz władzę ...
  • Czarny humor nie przeszedł gry
  • Nadal możesz spotkać niektórych bohaterów z pierwszej części, a także dowiedzieć się o nich wielu ciekawych rzeczy ...

Wady gry:

  • Nie lekceważ ciemności, w której fabuła jest gotowa cię owinąć. Szczególnie imponujące jest unikanie takich projektów.
  • Gra jest płatna i co myślisz?

Konkluzja: obiektywnie druga część jest większa, bardziej interesująca i ogólnie fajniejsza niż pierwsza, dlatego zalecamy rozważenie Beholder 2. Zwracamy również uwagę na fakt, że do połowy przyszłego tygodnia można kupić grę ze zniżką za jedyne 4,5 USD, wówczas powróci ona do swojego podstawowego poziomu i będzie kosztować wszystkich 7,5 USD, ale na iOS nie ma tam zniżek zawsze będzie kosztować 9,99 dolara.


Reklama

Beholder 2

Ocena:

(5)
4.98★ 99.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/16 07:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |