Faily Rocketman
0 (0)

Opis:

Faily Rocketman to zabawna opowieść o postaci lecącej prowizorycznej rakiety w kosmos przez chmury i kosmiczne śmieci. On chce dostać się na księżyc! A może nawet dalej ...

Osiągnięcia kogoś innego mogą inspirować. Pięćdziesiąt lat po tym, jak pierwszy człowiek wylądował na Księżycu, marzycielski Phil chciał powtórzyć wyczyn i zapisać swoje imię w historii. Brak wiedzy na temat projektowania samolotów i ich kontroli nad bohaterem nie przeszkadzał. Narysował model rakiety w pokoju, a następnie zbudował go na dziedzińcu swojego domu. Potem wydarzył się cud - ta rzecz wystartowała we właściwym kierunku. Gracz musi pomóc Philowi ​​pozostać w powietrzu przez maksymalny czas i osiągnąć pożądaną wysokość. Globalnym celem jest dotarcie do satelity naszej planety, ale przy początkowych parametrach technicznych jest bardziej jak fantazja.

Dzięki ciągłemu wspinaniu się będziesz musiał poradzić sobie z wszelkiego rodzaju śmieciami, od balonów, sof i krów, po helikoptery, meteory i asteroidy. Im dłużej zdołasz latać, tym bardziej zróżnicowane będą przeszkody. Ich wymiary wywołują uśmiech: kosz może być znacznie większy niż krowa. Zderzenie z nadmiarem obiektu prowadzi do epickiego upadku, po którym można ponownie wystartować. Z biegiem czasu pojawiają się możliwości modernizacji samolotu: wzmocnienie ochrony pancerza, ulepszenie silnika, a nawet zasada kontroli. Unikając śmieci, warto zbierać monety, paliwo, tarcze i inne przydatne elementy

Charakterystyczne cechy gry Faily Rocketman:

  • aktualizacja rakiet;
  • wiele rodzajów przeszkód w locie;
  • fizyka ragdoll;
  • monety i inne premie;
  • loty na niewyobrażalne wyżyny.

Niekończąca się rozgrywka umożliwia powtarzanie lotów dowolną liczbę razy, użytkownik jest informowany o dostępnych ulepszeniach specjalnym powiadomieniem. Skala wzdłuż prawej krawędzi ekranu wyświetla uzyskaną wysokość, co upraszcza orientację w przestrzeni. Zabawne upadki nieustraszonego bohatera i szmaciana fizyka lalek dodają szaleństwa. Grafika jest stosunkowo prosta, ale nie powstrzymało to twórców przed spektakularnymi awariami, szczególnie w przestrzeni kosmicznej. Wspieraj astronautę-marzyciela w jego wysiłkach!


Reklama

Pobierz Faily Rocketman 6.6

Nowości w tej wersji
Less game crashes and more rocket crashes!
informacje ogólne
wersja 6.6 (19)
Data umieszczenia 2020-05-16 05:08
rozmiar 23.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/24 09:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |