Mine Mob Clicker Rpg
1.9 (4)

Opis:

Gra M ine Mob Clicker Rpg to wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz walczyć z potworami pikseli, używać magicznych sztuczek i zdobywać zasoby do tworzenia broni.

Twórca piaskownicy nowego formatu oferuje udaną fantastyczną podróż, obiecującą walkę z licznymi potworami różnych ras. Możesz być po ciemnej lub jasnej stronie i, w zależności od wyboru, użyć specjalnych magicznych elementów. Użytkownicy są natychmiast ostrzegani, że zwolennikom białej magii łatwiej jest pompować totem, chociaż gra jako przedstawiciel sił ciemności jest również niezwykle interesująca. Lista działań nie ogranicza się do niszczenia różnych potworów. Aby opanować sztukę zmieniania rzeczywistości za pomocą dostarczonych narzędzi, bohater musi spędzić dużo czasu studiując magiczną skrzynkę.

Regularnie konieczne jest podnoszenie własnego poziomu, równolegle będziesz potrzebował szkolenia i doskonalenia umiejętności, których poziom powinien odpowiadać ogólnej sile bohatera. Wydobycie niektórych minerałów umożliwia tworzenie wysokiej jakości zbroi, a także elementów broni, które wpływają na istoty pozaziemskie. Jeśli jesteś leniwy, możesz znaleźć lub zarobić skrzynie zawierające wszystkie niezbędne przedmioty.

Funkcje gry Mine Mob Clicker Rpg:

  • spotkania i bitwy z różnymi potworami;
  • użycie białej i czarnej magii;
  • ulepszenie bohatera;
  • wybór kierunku podróży;
  • zależność otaczającej atmosfery od pory dnia.

Proponowany zręcznościowy program klikający różni się od podobnych projektów szczegółowym systemem opieki zdrowotnej, a także zmianami różnych cech, w tym wyglądu postaci. Tutaj nawet przejęcie asystenta jest możliwe, częściowo przejmując główne zadania. Historia jest uderzająca w obecności wyraźnej fabuły i możliwości zmiany biegu wydarzeń.

Pikselowa grafika przywołuje nostalgię, częste instrukcje w formacie tekstowym pomagają zawsze pozostać na właściwej fali i nie przegapić ważnych szczegółów. System motywacji jest również dobrze przemyślany, nagrody stale otwierają nowe możliwości, powodują chęć jeszcze aktywniejszej walki ze wszystkimi stworzeniami zaproponowanymi przez dewelopera. Uruchom grę i na zawsze zmień zdanie na temat typowego formatu rozgrywki w piaskownicy!


Reklama

Pobierz Mine Mob Clicker Rpg 1.2.1

informacje ogólne
wersja 1.2.1 (121)
Data umieszczenia 2019-09-01 17:49
rozmiar 20.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje GameNot na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/08/30 08:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |