Podmuch bananów
0 (0)

Opis:

Gra Banana Kong Blast jest nadal platformówką na Androida, do której twórcy starali się nadać wolumen, ale ogólnie ta koncepcja się nie zmieniła. Zmieniło się jednak znacznie więcej, o czym będziemy rozmawiać.

Przygotowałem grę w studiu FDG Entertainment GmbH Co.KG, znanym dziesiątkom, a nawet setkom milionów graczy. Na początek jest to oryginalna gra Banana Kong, która została wydana w 2013 roku i od tego czasu zebrała ponad 100 milionów pobrań. Jest to również seria gier Red Ball, która przetrwała już kilka części i wciąż jest w stanie zebrać te same ponad 100 milionów pobrań. Niektóre inne projekty tego studia pojawiły się również na naszej stronie, jeśli jesteś zainteresowany - możesz wyszukać.


Podobnie jak w przypadku podobnych restartów, spodziewali się dużo. Nawiasem mówiąc, zajęło bardzo dużo czasu, pierwsza część Banana Kong - koniec stycznia 2013 r., Ale dopiero teraz pojawiła się druga ... Przez 6 lat wiele się zmieniło, a programiści starali się, aby grafika była nowoczesna, ale generalnie okazało się, że nie istnieją luki między tym, co można było zobaczyć w 2013 r., a tym, co jest teraz ... animacja na szczęście została zachowana. Ale format rozgrywki zmienił się zasadniczo i obawiamy się, że ta gra zniszczy. Jeśli kiedyś oryginał był klasyczną platformówką, przypominającą Mario, Adventure Island i inne klasyki, teraz musisz „strzelać” postacią z lufy do lufy ... W tej wersji jest za mało kontroli, którą można zrozumieć na podstawie wielu podobieństw mechanika gier, które wyszły i coś nie mogło dostać się na szczyt. A współczesny świat przyniósł reklamy i zakupy, które są przede wszystkim związane z tym, że jedno serce spędza próbując przejść poziom, który jest przywracany na 10 minut. Kiedy dojdziesz do trudnych poziomów, szybko zrozumiesz, że możesz stracić wszystkie serca w ciągu 3-4 minut , a następnie możesz bezpiecznie odłożyć grę i wrócić do niej później ... lub nigdy.


Funkcje gry:

  • Prosta mechanika - proste sterowanie, prostsze niż wcześniej
  • Wiele poziomów, to zdecydowanie plus
  • Można używać przedmiotów ze świata zewnętrznego
  • Uwolnij przyjaciół, walcząc z niebezpiecznymi bossami
  • Świetna ścieżka dźwiękowa

Wady gry:

  • Reklama i zakupy - typowe dla darmowego projektu
  • Całkowicie zmieniona mechanika - nie na to wszyscy czekali od 6 lat ...

Podsumowując: wierzymy, że Banana Kong Blast to dobra gra, ale nie będzie mogła grać według starych zasad, fani nie zrozumieją takich zmian, dlatego publiczność będzie musiała zebrać nową. Ale co z tego wyniknie - czas pokaże. W tej chwili liczba pobrań przekroczyła tylko 100 tysięcy ...


Reklama

Pobierz Podmuch bananów 1.0.14

Nowości w tej wersji
- players can now choose to restart after losing without any wait time
- improved performance
informacje ogólne
wersja 1.0.14 (114)
Data umieszczenia 2019-10-03 20:10
rozmiar 67.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/04 09:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |