Nie karm małp
0 (0)

Opis:

The Do Not Feed The Monkeys to zabawny symulator, w którym gracz monitoruje różne osoby za pomocą kamer monitorujących. Nie ma prawa się z nimi skontaktować.

Użytkownik wchodzi w tajną społeczność, której członkowie próbują pozbyć się nudnej serii dni powszednich i weekendów, szpiegując nieznajomych. Są uważane za eksperymentalne i nazywane są małpami. Naczelne nie wiedzą o inwigilacji, chodzą do sklepów i do filmów. Takie życie jest pełne ciekawych wydarzeń do obserwacji i analiz. Małpy błędnie myślą, że mają prawo do prywatności, ale tajna organizacja uważa, że ​​to tylko błąd. Na ekranach widać wszystko wyraźnie, podmioty eksperymentalne nie mają nic prywatnego. Interakcja z tymi, których szpiegujesz, nazywa się Karmienie. Ten proces jest zabroniony w dowolnym formacie.

Nowy członek społeczności jest zainstalowany na komputerze osobistym specjalny program, który pozwala zobaczyć nagranie kilku kamer. Czytanie okien dialogowych i porównywanie faktów pozwala wyciągać wnioski i decydować, gdzie przekazać informacje. Małpy mogą zorganizować wsparcie, przekazać je policji lub po prostu powiadomić starszych ze swojej organizacji, aby mogli podjąć decyzję.

Im bardziej doświadczony gracz, tym więcej kamer w zasięgu wzroku. Konieczne jest uważne monitorowanie wszystkich, przy jednoczesnym przeznaczeniu czasu na sen, jedzenie i pójście do pracy. Za każde przebicie możesz polecieć z klubu, być na policji. Jeśli zmniejszysz częstotliwość odżywiania lub skrócisz czas snu - ciało odmówi, musisz zacząć całą historię od nowa.

Charakterystyczne cechy gry Nie karmić małp na Androidzie:

  • dołączenie do tajnej społeczności;
  • obecność specjalnego glosariusza terminów;
  • monitorowanie ludzi za pomocą kamer wideo;
  • brak interakcji z obserwowalnymi;
  • zadania z trudnymi decyzjami.

Deweloper poruszył ważny temat ludzkich zachowań w przestrzeni wirtualnej. Początkowo rozgrywka powoduje mieszane poczucie paniki i euforii, musisz wszystko zrobić jednocześnie. Potem pojawia się zmęczenie, trudno jest nadążyć za wymaganym tempem rozwoju. Fabuła jest obecna, jest humor i ciekawe niuanse, ale cele są zbyt niewyraźne, perspektywy kariery w klubie przestają się podobać. Chociaż jeśli masz czas, aby zobaczyć wszystko, szybko ominiesz mniej obiecujących początkujących!


Reklama

Pobierz Nie karm małp 1.0.16

informacje ogólne
wersja 1.0.16 (16)
Data umieszczenia 2019-09-06 19:17
rozmiar 43.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/06 07:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |