PUBG MOBILE LITE
0 (0)

Opis:

Gra PUBG MOBILE LITE to lekka wersja klasycznej wersji, której liczba pobrań już dawno przekroczyła 100 milionów, a liczba codziennych stabilnych gier online utrzymuje się na poziomie ponad 10 milionów graczy, co czyni tę grę jedną z najpopularniejszych nie tylko w swoim gatunku, ale także w na cały świat. Ale wszelkie projekty mają swoje wady, nie można zadowolić wszystkich, jak mówią, jednak tym razem programiści z Tencent Games starali się zadowolić tych, których urządzenia nie są w stanie poradzić sobie z podstawową wersją, co jest w rzeczywistości bardzo dobrym pomysłem.

Gdy gra pojawiła się po raz pierwszy, wielu natychmiast zauważyło kilka funkcji. Na początek wymagania systemowe są dość wysokie, jeśli chcesz uzyskać maksymalną wartość FPS, co radykalnie wpływa na jakość gry, nie możesz uzyskać dobrego połączenia internetowego, aby sprzęt był zgodny. Pojawiło się jednak całkiem sporo „naśladowców” oferujących gry o podobnym formacie, które nie wymagały specjalnego zasilania z twojego urządzenia, co zdecydowanie zainteresowało wielu. Jednak teraz programiści PUBG będą starali się zdobyć tę publiczność, ponieważ ich zdaniem nowość obejmuje tę szczególną niszę graczy.

Co musiałeś poświęcić, pytasz? Mówimy:

  • karty są mniejsze, teraz ich rozmiar to zaledwie 2 na 2 kilometry
  • na kartach będzie mniej graczy, nie więcej niż 60 na bitwę
  • grafika ... oczywiście ona też cierpiała
  • ale w rezultacie - dynamika wzrosła z powodu krótszych odległości

W przeciwnym razie gra pozostała taka sama i na pewno nie będzie w stanie powiedzieć czegoś konkretnego, ponieważ większość tego, co jest cenione w oryginale, programiści wciąż mogli oszczędzać, a to bardzo dobra wiadomość. Jedyny minus gry, który można zauważyć w porównaniu z pełnoprawnym formatem - nie pomógł wszystkim ... Teraz zbieramy dziwne statystyki, zgodnie z którymi wielu graczy nawet z potężnymi urządzeniami nie dostaje nic specjalnego w nowym produkcie ... Ale z drugiej strony wszyscy nie będą zadowoleni!

Konkluzja: PUBG MOBILE LITE miał pojawić się znacznie wcześniej, ale lepiej późno niż wcale. Jeśli więc naprawdę chcesz zagrać w coś podobnego na telefonie komórkowym, zalecamy skorzystanie z „odchudzonej” wersji bardzo popularnej gry!


Reklama

Pobierz PUBG MOBILE LITE 0.14.0

Nowości w tej wersji
New WP theme and rewards
New outfits added
Updated system settings
Added customization guide
Added emotes
Improved UI & update pack size
Improved graphics
Battle parameters improved
Increased accuracy of RPG-7
Added bombing zones
informacje ogólne
wersja 0.14.0 (11066)
Data umieszczenia 2019-10-08 04:25
rozmiar 40.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

PROFILER

PROFILER

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BIND

BIND

STATECHG

STATECHG

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/08 11:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |