Ninja Hero - Epicka walka zręcznościowa
0 (0)

Ninja Hero - Epicka walka zręcznościowa

Opis:

Ninja Hero - Epicka walka arkadowa to jasna arkadowa gra walki z elementami slashera, ale wręcz przeciwnie, w której bohater mści się na podżegaczach do krwawej masakry w spokojnej wiosce, wykorzystuje różne umiejętności walki i oryginalne techniki ataków.

Zgodnie z fabułą, w jednej spokojnej osadzie przez setki lat nie było śladów wrogości ani wojowników. Tajemnicza społeczność postanowiła zatrzymać spokojny bieg wydarzeń i zorganizowała krwawy bałagan. Wszyscy wieśniacy zostali brutalnie zabici, z wyjątkiem postaci kontrolowanej przez użytkownika. Pozostało jeszcze kilka wskazówek, ale jest ich zbyt mało, aby znaleźć i zniszczyć inicjatorów tragedii. Bohater szuka wskazówek, a jednocześnie walczy z przedstawicielami społeczności, jest ich wielu po drodze.

Do walki z przeciwnikami możesz wybrać jedno z czterech narzędzi. Rozważ zalety i wady każdej opcji, aby zastosować optymalną taktykę bitwy. Broń, a także umiejętności fizyczne można ulepszyć, są też przydatne dodatkowe elementy dla używanych przedmiotów. Rozwijaj postać w różnych kierunkach, dostosuj możliwości ataku i obrony, opcje leczenia otrzymywanych obrażeń. Nie ma poczucia samotności, mądrzy patroni i wskazówki, pomagają podejmować trudne decyzje.

Charakterystyczne cechy gry Ninja Hero:

  • kilka rodzajów noży;
  • wyrównywanie bohatera i jego umiejętności walki;
  • różni przeciwnicy, potwory i bossowie;
  • opracowanie fabuły, dialogi;
  • ujawnienie wielkich tajemnic.

Akcja zachwyca kolorową grafiką, krew plami wielkości połowy ekranu. Wygodne i nietypowe elementy sterujące pozwalają czerpać więcej przyjemności z gry. Niekończące się kombinacje dają dodatkowe punkty, a opcje pompowania przekształcają bohatera nie do poznania. Każdy poziom jest starannie opracowywany, na początku panika, później ninja staje się odważny, wykonuje wszystkie niezbędne zadania i otrzymuje satysfakcję z pomyślnie ukończonego poziomu.

Po drodze będziesz musiał spotkać stworzenia, które nie niosą niebezpieczeństwa, na przykład zwierzę może potrzebować pomocy dzielnego wojownika. Jednak walka z wrogami i dużymi bossami pozostanie priorytetową misją. Pragnienie zemsty dla rodziny i przyjaciół sprawia, że ​​działasz zdecydowanie, a nie boisz się ryzykownych działań. Pomóż bohaterowi osiągnąć cel pomimo niewielkiej liczby dowodów!


Reklama

Pobierz Ninja Hero - Epicka walka zręcznościowa 1.1.0

Nowości w tej wersji
what's about new version
fix the bug
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (11)
Data umieszczenia 2020-07-15 18:04
rozmiar 94.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ivy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/10 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |