Emma's Adventure: California
4.6 (4)

Emma's Adventure: California

Opis:

Gra Emma's Adventure: California to ciekawy projekt przygodowy, w którym musisz zbudować farmę, a nawet miasto na ziemiach Kalifornii, przejść zadania i poszukać pożądanego złota, z którego ten stan słynie przez cały czas.

Źli faceci gonili Jima, próbując uciec, zniszczył bramę najbliższej farmy i wjechał na terytorium. Emma, ​​kierownik małej farmy, podeszła do mężczyzny, aby dowiedzieć się o przyczynach takiego zachowania. Szybko zrozumiała problem i zgodziła się schronić nowego przyjaciela, zwłaszcza że w gospodarstwie był poważny brak pracowników, Jim pojawił się na czas. Tak rozpoczęła się historia rozwoju farmy, budowy wioski, a nawet całego miasta, stworzenia nowego imperium biznesowego.

Oprócz rolnictwa i budowy miasta mężczyznę i kobietę pochłonęło poszukiwanie różnych skarbów, w tym złota. Ziemie Kalifornii mogą stanowić prawdziwy skarb, ale podczas jego poszukiwania nie można obejść się bez ryzykownych przygód z ukrytymi zagrożeniami. Bohaterowie nie boją się takich perspektyw, zostali wyprzedzeni przez prawdziwą gorączkę złota. Dzieciom udaje się zaangażować w główne działania: uprawiają rośliny, opiekują się zwierzętami, organizują sprzedaż produktów własnej produkcji i realizują zamówienia. Aby prosperować w handlu, musisz przejść różnorodne zadania, liczba zadań stale rośnie.

Charakterystyczne cechy gry Emma's Adventure:

  • szukaj złota i skarbów;
  • budowa i dekoracja różnych budynków;
  • eksploracja Kalifornii;
  • nagrody i możliwości ulepszenia.

Gra cieszy się dużą liczbą tematów, które można dać się ponieść emocjom. Różnorodność bywa męcząca, ale na pewno nie będzie nudna. W trakcie całego procesu gracz widzi różne dialogi, wskazówki i jasne wskazówki, które pomagają się zorientować. Wzrost finansowy jest niemożliwy bez udziału innych ludzi, bohaterowie stale poznają klientów, zatrudniają nowych, czasem dziwnych ludzi.

Ładna grafika, przejrzysta fabuła i estetyczne krajobrazy dodają otuchy. Muzyka pomaga się zrelaksować i powoli z ufnością dąży do celu. Dowiedz się, jakie tajemnice kryje Kalifornia i wykorzystaj informacje, aby rozwinąć własny biznes!


Reklama

Pobierz Emma's Adventure: California 1.12.0.6

Nowości w tej wersji
Limited time event:
1st Anniversary Celebration

New features:
Airship Challenge—Team up with other members of the association to win Airship Coins and earn a higher rank!
Guild Store—Use Airship Coins for generous rewards!

Other optimized features:
Game loading speed and operation response
Content display
informacje ogólne
wersja 1.12.0.6 (132)
Data umieszczenia 2020-08-27 00:06
rozmiar 97.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

JPUSH_MESSAGE

JPUSH_MESSAGE

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje NPOL GAME na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/13 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |