Druga galaktyka
5 (4)

Opis:

Gra Second Galaxy to kosmiczny projekt fabularny dla naszego ukochanego Androida, który został wydany 10 września i właśnie rozpoczął swoją podróż do sławy, i jest to nieuniknione, ponieważ ta gra może z łatwością konkurować z liderami tego gatunku, nie tylko na platformach mobilnych!

Grę opracowaliśmy w Blackjack Studio i przygotowaliśmy ją dla Androida w studiu ZlongGames, które było mało znane, tak czy inaczej. Już w ciągu pierwszych czterech dni po premierze gra została już pobrana przez ponad 100 tysięcy graczy, którzy aktywnie starają się stać się silniejsi i bogatsi od reszty, co jest bardzo możliwe na samym początku, dlatego zalecamy, abyś nie tracił czasu i zaczął eksplorować ten ogromny świat.


Ponieważ mamy grę RPG, przejrzyjmy najważniejsze parametry. Otwarty świat to zresztą nie tylko otwarty świat, to ogromny wszechświat składający się z prawie pięciu tysięcy galaktyk, z których każda jest wypełniona naturalnymi formacjami, planetami, opuszczonymi statkami, kosmicznymi śmieciami i niebezpiecznymi zjawiskami naturalnymi, wszystko to jest możliwe i konieczne uczyć się. Możliwości rozwoju - oczywiście są! Około 150 odmian statków kosmicznych, z których każdy można dostosować do własnych potrzeb i pompować do niesamowitych właściwości. Nie obyło się bez innych graczy, z którymi będziesz walczył i wchodził w interakcje według własnego uznania. Kolejną ważną kwestią jest doskonała grafika i chęć programistów do rozwoju w tym kierunku, dlatego już teraz pracują nad naprawieniem wszelkiego rodzaju wad technicznych i lokalizacji, co pozwoli graczom z różnych krajów czuć się komfortowo.


Funkcje gry Second Galaxy na Androida:

  • Nieograniczona przestrzeń i fantastyczna technologia
  • Ogromna liczba statków
  • Rozbudowane opcje poziomowania
  • Wybór broni jest niesamowity
  • Nasycone galaktyki nie pozwolą ci zasnąć, zawsze jest coś do zrobienia
  • Handel, sojusze i inne możliwości interakcji
  • Co jest fajnego - brak reklam ...

Wady gry:

  • Gra właśnie została wydana, więc nie ma sposobu, aby obejść się bez drobnych problemów
  • Zakupy, jak każda inna gra tego gatunku, mają swoje miejsce

Podsumowując: gra Second Galaxy to wspaniały projekt, który może i powinien stać się liderem swojego gatunku, pozostaje mieć nadzieję, że teraz konkurenci będą myśleć o czymś jeszcze bardziej interesującym.


Reklama

Druga galaktyka

Wszystkie aplikacje ZlongGames na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/15 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |