Split Balls 3D
0 (0)

Opis:

Gra Split Balls 3D to fajna łamigłówka, w której musisz przesuwać labirynty o fantazyjnych kształtach, aby piłka toczyła się na dno i była podzielona na pewną liczbę elementów.

Przed graczem pojawia się pionowa drewniana płaszczyzna z kilkoma ścieżkami do przesunięcia piłki w dół. Konieczne jest przesunięcie go w prawo i w lewo, kierując małą kulkę wzdłuż optymalnej ścieżki. Na początkowych etapach udzielane są szybkie instrukcje, aby od pierwszego kliknięcia skutecznie osiągnąć cele. W tym czasie piłka zostanie podzielona na małe kulki, co ułatwia dopalacz. Gdy kule osiągną dolny punkt wyjścia, dostęp do następnego poziomu pojawi się z nową logiczną łamigłówką.

Dopalacze wskazują, ile części okrągły obiekt przez nie zostanie podzielony. W niektórych punktach można umieścić pręty blokujące, które pochłaniają część kulek. Na poprzeczkach jest również napisane, ile elementów trzeba przekazać, aby przejść przez nie. Jeśli rezerwy dokonane wcześniej nie wystarczą, będziesz musiał ponownie rozwiązać problem. Warto rozważyć opcje rozwoju wydarzeń, ponieważ wybierając ścieżkę z jednym boosterem, możesz stracić szansę przejścia przez kilka innych. Pojedyncza znacząca separacja jest czasami mniej przydatna niż kilka małych wskaźników. Zaleca się również unikanie pułapek w postaci ślepych zaułków lub otchłani, wyrzucających kulę z samolotu.

Charakterystyczne cechy gry Split Balls 3D:

  • odkrycie niesamowitych labiryntów;
  • komplikacja warunków;
  • wielokrotne oddzielanie kulek;
  • znaczące nagrody;
  • kilka scenariuszy przejścia jednego poziomu.

Zadania wymagają logicznego podejścia i analizy dalszych działań. Dobra fizyka w połączeniu z intuicyjnymi elementami sterującymi pozwala od razu przyzwyczaić się do gry, a melodyjna melodia dodaje emocji. Rosnąca liczba punktów lub dolarów warunkowych motywuje, same zadania przenoszą się jeszcze bardziej, z różnorodnymi komplikacjami. Aby wyeliminować jednolitość, powstały również płaszczyzny o różnych kształtach, czasem złożone z kawałków niepowiązanych ze sobą. Łamigłówki z gwiazdką sprawią, że się pocisz, dodasz intuicji i pomysłowości logice. Spróbuj przejść przez niezliczone kolorowe labirynty!


Reklama

Pobierz Split Balls 3D 42

Nowości w tej wersji
Hey Split Balls 3D fans!
We’re very happy to introduce our new update with:
- minor bug fixes
- new levels
- new balls: be sure to unlock them all!
Enjoy our game in its newest, smoothest and most fun version!
Looking forward to hearing your feedback
informacje ogólne
wersja 42 (200042)
Data umieszczenia 2019-09-17 18:22
rozmiar 29.71 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Homa Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/16 12:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |