Opis:

Tombshaft to stylizowana platformówka, w której musisz schodzić do lochów, szukać biżuterii w grobowcach, niszczyć wrogów i unikać przeszkód.

Nieustraszona pikselowa postać zagłębia się w lochy i rozpoczyna niebezpieczną podróż. Chęć zostania właścicielem skarbów przesłania potencjalne ryzyko. Dzięki skutecznej promocji możesz jednocześnie zdobyć magiczne moce i dżin uzupełniać. Istnieje również opcja odblokowania postaci z nowymi umiejętnościami, które pomagają pokonać najbardziej skomplikowane podziemne labirynty.

Bohater może poruszać się tylko na boki i w dół, nie ma możliwości powrotu. To powoduje, że zachowujesz się ostrożnie i myślisz o każdym ruchu. Po drodze jest mnóstwo pułapek, warto nauczyć się je ominąć bez utraty energii. Uważaj też na okrutne potwory. Na ekranie wyglądają na małe, ale jeśli skorelujesz rozmiary dziwnych ptaków i zwierząt z wymiarami samej postaci, stanie się to trochę przerażające. Jeśli jakieś złe duchy / muchy znajdują się w strefie obserwacyjnej, możesz wskoczyć na jej głowę, zniszczyć ją i zdobyć cenne monety. Innym scenariuszem jest próba obejścia stworzenia bez wyrządzenia szkody. Potwory poruszają się po określonej trajektorii, gracz może łatwo przewidzieć działania przeciwnika i omijać go, nie ryzykując własnym życiem.

Charakterystyczne cechy gry Tombshaft:

  • odblokuj nowe postacie;
  • fantazyjni przeciwnicy;
  • poszukiwanie dżinów i magicznych mocy;
  • zbieranie monet i bonusów;
  • studium grobowców.

Zręcznościowa gra Pixel zadowoli fanów stylu retro, na wiele sposobów przypomina pozdrowienia z przeszłości, zarówno pod względem graficznym, jak i muzycznym. Losowy wybór nowych zadań eliminuje przewidywalność w poszukiwaniu rozwiązań. Podstawowe elementy sterujące i łatwa fabuła pozwalają graczowi zrelaksować się i zanurzyć w pikselowej atmosferze poszukiwania cennego skarbu. Jeśli masz dość siły, aby poradzić sobie z potworami i masz szalone pragnienie osiągnięcia pożądanych wartości - dołącz natychmiast!


Reklama

Pobierz Tombshaft 1.1.6

Nowości w tej wersji
-Various gameplay bugs fixed
-Fixed text display issues for Japanese, Korean, and Chinese.
informacje ogólne
wersja 1.1.6 (1001006)
Data umieszczenia 2019-09-17 18:24
rozmiar 41.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/18 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |