Symulator kota - życie zwierząt
0 (0)

Symulator kota - życie zwierząt

Opis:

Gra Cat Simulator - Animal Life to ciekawy projekt o życiu wirtualnego kota, który uwielbia zabawę, przygody, misje, a nawet walki z walczącymi zwierzętami online.

Gracz otrzymuje kociaka, wskazuje pożądaną rasę, pseudonim, płeć i inne parametry. Następnie zwierzę pod kontrolą użytkownika rozpoczyna badanie otaczającego świata. Możesz spotkać się z rodziną, wskoczyć na specjalistyczny portal z przygodami i robić inne rzeczy. Jeśli wykonujesz zadania - podążaj za jakością działań, aby uzyskać wysokie nagrody, zdobywaj wiarygodność. Nagrody i monety zapewniają dostęp do ekstrawaganckich ras, liczne ulepszenia. Zwycięzcy o wysokich wynikach będą mogli wpisać swój pseudonim w tabeli ocen, a fani gier zbiorowych mogą ustalić nazwę drużyny na liście najlepszych.

Zwierzę wymaga starannej opieki, należy również zapewnić trening fizyczny i rozwój w różnych obszarach. Fani przymierzania nowych strojów mogą wybrać fajne ubrania, a nawet buty dla czworonożnego przyjaciela. Komunikacja z innymi kotami wymaga uwzględnienia różnych niuansów, zwłaszcza gdy kontaktują się ze sobą przedstawiciele różnych ras. Dorosłe zwierzę może chcieć z kimś sparować, mieć kocięta. Ci, którzy chcą wyrzucić agresywną energię, mogą wziąć udział w walkach kotów z nieprzewidzianymi skutkami. Przeciwnik będzie kontrolowany przez tego samego prawdziwego gracza, co sprawia, że ​​proces ten jest jeszcze przyjemniejszy.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • wybór wyglądu zwierzaka;
  • interakcja z krewnymi zwierzęcia;
  • przygody i zadania;
  • multiplayer, czat online z innymi kotami;
  • wyczyny i nagrody.

Deweloper zwrócił dużą uwagę na zmieniające się warunki pogodowe, okoliczności w lokalizacjach i projektowanie witryn. Trójwymiarową oprawę graficzną trudno nazwać idealną, ale udało się zrealizować sytuację zbliżoną do rzeczywistej, można wybrać obszary rozwoju i aktywności pod wpływem fabuły i zbudować niezwykłą historię. Intuicyjne sterowanie i ogromna liczba funkcji zadowolą fanów symulacji zwierząt. Zwierzę już na ciebie czeka!


Reklama

Pobierz Symulator kota - życie zwierząt 1.0.0.1

Nowości w tej wersji
Version 1.0.0.1

================================
Added new location
Added new quests
Added trails shop
Added new headwear
Added new costumes
Added new socks
Added coins and gems for collecting in the peaceful and battle servers
Added more sound effects
Now the partner and kittens can put on things from the player’s wardrobe
Now you can change the name of the partner
Minor bug fixes
================================
informacje ogólne
wersja 1.0.0.1 (5)
Data umieszczenia 2019-10-17 12:35
rozmiar 48.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/24 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |