Symulator kota - życie zwierząt
4.8 (8)

Symulator kota - życie zwierząt

Opis:

Gra Cat Simulator - Animal Life to ciekawy projekt o życiu wirtualnego kota, który uwielbia zabawę, przygody, misje, a nawet walki z walczącymi zwierzętami online.

Gracz otrzymuje kociaka, wskazuje pożądaną rasę, pseudonim, płeć i inne parametry. Następnie zwierzę pod kontrolą użytkownika rozpoczyna badanie otaczającego świata. Możesz spotkać się z rodziną, wskoczyć na specjalistyczny portal z przygodami i robić inne rzeczy. Jeśli wykonujesz zadania - podążaj za jakością działań, aby uzyskać wysokie nagrody, zdobywaj wiarygodność. Nagrody i monety zapewniają dostęp do ekstrawaganckich ras, liczne ulepszenia. Zwycięzcy o wysokich wynikach będą mogli wpisać swój pseudonim w tabeli ocen, a fani gier zbiorowych mogą ustalić nazwę drużyny na liście najlepszych.

Zwierzę wymaga starannej opieki, należy również zapewnić trening fizyczny i rozwój w różnych obszarach. Fani przymierzania nowych strojów mogą wybrać fajne ubrania, a nawet buty dla czworonożnego przyjaciela. Komunikacja z innymi kotami wymaga uwzględnienia różnych niuansów, zwłaszcza gdy kontaktują się ze sobą przedstawiciele różnych ras. Dorosłe zwierzę może chcieć z kimś sparować, mieć kocięta. Ci, którzy chcą wyrzucić agresywną energię, mogą wziąć udział w walkach kotów z nieprzewidzianymi skutkami. Przeciwnik będzie kontrolowany przez tego samego prawdziwego gracza, co sprawia, że ​​proces ten jest jeszcze przyjemniejszy.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • wybór wyglądu zwierzaka;
  • interakcja z krewnymi zwierzęcia;
  • przygody i zadania;
  • multiplayer, czat online z innymi kotami;
  • wyczyny i nagrody.

Deweloper zwrócił dużą uwagę na zmieniające się warunki pogodowe, okoliczności w lokalizacjach i projektowanie witryn. Trójwymiarową oprawę graficzną trudno nazwać idealną, ale udało się zrealizować sytuację zbliżoną do rzeczywistej, można wybrać obszary rozwoju i aktywności pod wpływem fabuły i zbudować niezwykłą historię. Intuicyjne sterowanie i ogromna liczba funkcji zadowolą fanów symulacji zwierząt. Zwierzę już na ciebie czeka!


Reklama

Pobierz Symulator kota - życie zwierząt 1.0.0.8

Nowości w tej wersji
Version - 1.0.0.8

==============
Added the ability to change the color of the name in the barbershop
Added the ability to block messages from players in the chat
Added new costumes
Minor bug fixes
==============
informacje ogólne
wersja 1.0.0.8 (16)
Data umieszczenia 2020-08-21 09:37
rozmiar 95.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.84★ 96.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/24 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |