Thor: wojna z Tapnarok
0 (0)

Thor: wojna z Tapnarok

Opis:

Gra Thor: Wojna Tapnaroka to typowy pilot na Androida, w którym musisz walczyć z potworami, które pojawią się w nieskończoność, stając się coraz silniejsze, ale twój bohater musi się również rozwijać, aby nadążyć za nimi!

W studiu Appxplore (iCandy) przygotowaliśmy grę, na którą nie ma tak wielu projektów, ale są oczywiste arcydzieła, na przykład Light a Way lub unikalne projekty, takie jak Crab War, ale kliknięcie na tej liście wyraźnie brakowało, ale nic, ta sytuacja naprawiono deweloperów;)


Przez prawie rok gra znajdowała się w fazie wczesnego uruchomienia, a w momencie, gdy wszyscy już zdecydowali, że projekt upadnie bez pojawienia się, gra została wydana w całości dla wszystkich! Trudno powiedzieć, z czym się to wiązało, ale nie możemy wykluczyć konfliktu interesów z MARVEL, do którego Thor jako postać należy całkowicie. Niemniej jednak rok temu gra wyglądałaby dokładnie tak samo jak teraz, ponieważ jeśli nie zwrócisz uwagi na aurę komiksu i historię jednego z najsłynniejszych superbohaterów, zobaczyliśmy wiele takich kliknięć, a nawet więcej.

Istotą tego, co się dzieje, jest potrzeba pokonania potworów, podczas gdy nie trzeba nigdzie jechać, nie trzeba się bronić, wystarczy pokonać i to wszystko! Za ciosy Thora gracz ponosi wyłączną odpowiedzialność, co wskazuje na klasykę gatunku, ale aby podczas snu proces się nie kończył, możesz rozwijać się dość szybko, dopóki nie będziesz mógł zatrudnić asystentów, którzy zrobią to samo, ale nie tak epickie i potężne, jednak, bez przerwy 24/7.

Co do reszty, bij, huśtaj, rozwijaj sprzęt i kontynuuj bicie, co brzmi nudno, ale to jest strasznie uzależniające, czyż nie wiemy?


Funkcje gry Thor: War of Tapnarok na Androida:

  • Pokonaj wrogów w słabych miejscach, w miejscach, w których sprawy są ważne
  • Dziesięć unikalnych umiejętności Thora
  • Ponad dwa tuziny różnych sojuszników
  • Prawie cztery tuziny reliktów, które uczynią cię jeszcze silniejszym
  • Wiele potworów, niektóre mogą nawet być ci znane

Wady gry:

  • Jeśli nie jesteś fanem komiksów, a Thor zna Cię tylko z filmów, to ta gra bardzo różni się od tego, co się w nich dzieje
  • Jak w każdym innym programie do klikania, jest dużo reklam i istnieje możliwość zainwestowania prawdziwych pieniędzy

Konkluzja: gra Thor: War of Tapnarok to klasyka gatunku Clicker, uzależnia, ale jest równie szybka i denerwująca, ale projekt jest dość bogaty w treści i rozwija się, co zdecydowanie daje mu przewagę nad konkurentami, których twórcy już porzucili.


Reklama

Thor: wojna z Tapnarok

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/09/26 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |