Wyspa pingwinów
0 (0)

Opis:

Gra Penguin's Isle to ciekawy symulator o mierzonym życiu pingwinów, ich osiedlaniu się na wyspie i tworzeniu optymalnych warunków dla siedlisk ptaków polarnych.

Historia zaczyna się od samotnego pingwina na małej kry. Szybko znajduje pracę dla siebie i wyrusza na połów. Ciężko pracujący łapie dużo ryb, które można wykorzystać do nakarmienia nowych osobników i wymiany na walutę gry. Duże rezerwy zapasów mogą ulepszyć bohatera i uczynić innych. Gracz musi rozwinąć zdewastowany obszar, aby był wygodny w życiu spokojnych i bardzo różnorodnych ptaków.

Tworzenie miejsc pracy, rozmieszczenie pingwinów w celu wydobycia zasobów, organizacja rekreacji, a nawet wykluwanie nowych piskląt spadnie na ramiona użytkownika. Jajka zostaną umieszczone w jednym gnieździe, kliknięcie na nich pozwoli ci wybrać rasę piskląt, z dalszą potrzebą wyhodowania młodszego pokolenia. Dojrzałe osoby muszą znaleźć interesujący zawód, który generuje dochód. Wolna siła robocza jest oznaką słabego systemu zarządzania. Nie pozwól bohaterom błąkać się i nudzić.

Waluta pozwala także na zdobywanie dodatkowych terytoriów, powiększanie posiadanych zasobów. Istnieje inny rodzaj funduszy na gry, za które można uzyskać zniżkę lub zwiększyć zyski z jakiejś części wyspy, niezależnie od wydajności pracowników. Na wielkość populacji ma również wpływ wielkość kry lodowej i warunki życia na niej.

Charakterystyczne cechy gry Penguin's Isle:

  • wiele rodzajów znaków;
  • modernizacja ptaków;
  • budowle;
  • wzrost populacji;
  • pozyskiwanie nowych zasobów.

Deweloper Habby stworzył projekt z relaksującą atmosferą, spokojną melodią lektora, zrozumiałą historią i wieloma możliwościami rozwoju. Jaka będzie kry, kto będzie ją zamieszkiwał, jak zadowoleni będą mieszkańcy - decyduje tylko użytkownik. Zakres zadań gwarantuje różnorodność rozgrywki, brak ograniczeń czasowych pozwala wybrać tempo i zaangażować się w pingwiny, gdy pojawi się nastrój. Spróbuj stworzyć wyspę najszczęśliwszych ptaków polarnych!


Reklama

Pobierz Wyspa pingwinów 1.12

Nowości w tej wersji
1. Watching ad experience has been improved
2. Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.12 (90)
Data umieszczenia 2020-01-18 19:56
rozmiar 49.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Habby na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/01 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |