Royal Dice: Random Defense
0 (0)

Royal Dice: Random Defense

Opis:

Gra Royal Dice: Random Defense to niezwykła strategia polegająca na ochronie wieży przed kostkami, ale zgodnie z klasyką gatunku musisz bronić się przed nadciągającymi wrogami. Wzmacniaj strukturę częściej i wydajniej!

Obszar gry jest podzielony na pół: strefa użytkownika jest widoczna w dolnej części, w górnej części wyświetlane są działania wroga. Główna część pola dla każdego składa się z piętnastu komórek, czarne kwadraty z liczbami poruszają się wzdłuż obwodu. Na niektórych komórkach znajdują się kości (zestaw startowy) i przycisk poniżej, aby dodać nową kostkę o dowolnym kolorze i liczbie. Jeśli podłączysz kości tego samego typu - otrzymasz nowy element następnego poziomu. Odcień i liczba nowicjusza są również losowe. Głównym zadaniem jest połączenie kostek w celu wzmocnienia ich obrony. Mecze trwają kilka minut, konieczne jest, aby wytrzymać ten czas i spowodować poważne uszkodzenie drugiej strony.

Ponadto dozwolone jest pompowanie odcieni kości, jednak taka procedura wymaga znacznych zasobów, które mogą być przydatne podczas odpierania ataku. Czarne kwadraty z dużymi liczbami są szczególnie niebezpieczne; działają jak bossowie. Jeśli przynajmniej jeden taki wróg dotrze do linii mety obwodu, użytkownik będzie zmuszony przyznać się do porażki. Fale przeciwników są regularnie wzmacniane, konieczne jest przetestowanie różnych taktyk (i ich kombinacji), aby powstrzymać uporczywych najeźdźców.

Charakterystyczne cechy gry Royal Dice:

  • Skojarzenie elementów tego samego typu;
  • pompowanie odcieni dla dodatkowych zasobów;
  • nieprzerwane ataki przeciwnika;
  • kilka trybów gry;
  • podzielone strefy działania przeciwników.

Gra pozwala na format bitwy PvP i tryb współpracy, w którym obaj opierają się atakowi niezliczonych antagonistów. Minimalistyczna szata graficzna pozwala skoncentrować się na niestandardowym procesie walki. Wojenna melodia dodaje agresywnych nut nastroju, ale samym zdjęciom towarzyszą raczej śmieszne dźwięki. Sprawdź, jak długo możesz powstrzymywać ciągłe ataki, jednocześnie wzmacniając swoją wieżę. Gra obiecuje ekscytujące wyzwania o nieoczekiwanych wynikach dla tych, którzy lubią testować różne taktyki w trakcie bitwy!


Reklama

Pobierz Royal Dice: Random Defense 5.2.1

Nowości w tej wersji
- Clone Dice : VFX for Attack Counts till next cloning has been added.
- Healing Dice : SFX has been added.
- ix10 Dice : VFX and SFX has been changed.
- IIIIIIIIIII Boss : Skill Casting cooldown has been changed. (Initial Cast : 5sec, Re-Cast : 10sec)
- Outline color of the Dot Count Indicator has been changed. (Under 5 : White, Under 20: Yellow, Under 40 : Red, etc)
- Minor Bug Fixed.
informacje ogólne
wersja 5.2.1 (5211)
Data umieszczenia 2020-09-18 07:44
rozmiar 86.05 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Wszystkie aplikacje 111% na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/02 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |