Jurigan - Horror The Game
0 (0)

Jurigan - Horror The Game

Opis:

Jurigan - Horror The Game - horror łaskoczący nerwy, w którym bohater napotyka mistyczne zagadki, szuka haseł, przywraca fabułę z fragmentów koszmaru.

Wirus żaby został pierwotnie wynaleziony jako element leku. Niewłaściwe użycie wyciągu przez niektórych ludzi doprowadziło do wybuchu strasznej epidemii. Zaraza rozprzestrzeniała się w zapierającym dech tempie i wyprzedziła postać kontrolowaną przez gracza. Jego sny stały się koszmarami, sytuacje ze snów są zapamiętywane w krótkich odcinkach. W tym stanie pacjent niewytłumaczalnie teleportował się do ciemnego i przerażającego domu. Twierdzenie, że bohater w ponurym budynku jest całkowicie sam, jest brzydkim kłamstwem. Wokół jest wiele dźwięków, ktoś powinien je odtworzyć, nawet jeśli jest przedstawicielem świata duchów lub umarłych.

Dom przechowuje wiele zagadek z kluczami i hasłami, kolejne rozwiązania każdego zadania pozwolą zrozumieć, co się dzieje. Deweloper pomylił fabułę na wszystkie dostępne sposoby, postanowił dodać fragmenty koszmarnych snów pacjenta o elegancji. W każdej chwili może wystąpić kilka sekund przed snem. Konieczne jest uważne przeanalizowanie każdej informacji, która pojawiła się w zapalonym mózgu, a priori staje się to fragmentem układanki, aby odkryć dziwną historię natychmiastowego rozprzestrzeniania się wirusa w rodzinnej wiosce postaci.

Charakterystyczne cechy gry Jurigan:

  • przerażające łamigłówki z kluczami;
  • zasoby i różne opcje ich wykorzystania;
  • mylący skrypt;
  • produkcja broni, innych przedmiotów;
  • przerażające fragmenty wspomnień.

Totem przechodzi przez ciemne pokoje i korytarze, szuka różnych przedmiotów i rozwiązuje zagadki, stara się zachować spokój w przerażającej sytuacji. Bohater może zdobyć kilka rodzajów zasobów i dysponować nimi według własnego uznania. Możliwe jest również tworzenie broni lub artykułów gospodarstwa domowego. Jest wiele klas, ale cel jest jasny - rozwikłać historię i zrozumieć, jak wydostać się z ogromnej pułapki, w której wiele osób zmarło wcześniej. Wirus żaby pogarsza zdrowie, wywołuje panikę. Spróbuj przejść przez dziwny budynek bez napadów złości!


Reklama

Pobierz Jurigan - Horror The Game 4.0

Nowości w tej wersji
-Update chapter version
-Fixed some small bugs
informacje ogólne
wersja 4.0 (4)
Data umieszczenia 2019-10-05 20:25
rozmiar 98.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Arfa DEV na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/04 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |