Takashi - Ninja Warrior
0 (0)

Takashi - Ninja Warrior

Opis:

Gra Takashi - Ninja Warrior to epicka gra walki RPG, w której wojownik walczy z cieniem wrogów i stara się powstrzymać ciemność zbliżającą się do świata.

Odważny ninja Takashi podejmuje niezwykle dużą misję - oczyścić japońskie ziemie złych duchów. Zamierza samodzielnie walczyć z cieniem tych, którzy zdecydowali się przejąć terytorium i przedwcześnie stwierdził, że miejscowa populacja jest słaba. Każda sekunda może stać się nową rundą fabuły w walkerze z tajemniczymi zawiłościami opowieści. Będziesz musiał poświęcić dużo energii na walki z ciemnymi siłami, polegaj wyłącznie na sobie i kontynuuj podróż pomimo zbliżających się niebezpieczeństw.

Po pierwsze, użytkownik otrzymuje krótkie omówienie różnych działań w różnych sytuacjach. Pierwsi wrogowie stoją plecami i nie odwracają się, nawet gdy się do nich zbliżają. Pozwala to ćwiczyć umiejętność posługiwania się nożami. Następnie przychodzi bardziej uważny przeciwnik, który walczy i próbuje się z nim zmierzyć. Następuje walka, wymagająca użycia kilku technik wojskowych. Historia rozwija się, postać zagłębia się w miasto i odkrywa, że ​​wróg ma dużą armię. Konieczne jest ciche zakradnięcie się do każdego żołnierza i zneutralizowanie go, aby nie przyciągać uwagi innych.

Charakterystyczne cechy gry Takashi - Ninja Warrior:

  • atmosfera średniowiecznej Japonii;
  • setki przeciwników;
  • znajdowanie skarbów i skarbów;
  • rozwój umiejętności i umiejętności;
  • bitwy z potężnymi bossami.

W mieście jest wiele dróg, kolorowe lokalizacje często się sobie nawzajem udają, a noc jest tajemnicą. Po drodze możesz natknąć się na skarby, które motywują cię do pozostania aktywnym nawet przy załamaniu. Dynamiczna rozgrywka sprawia, że ​​jesteś stale czujny, ściśle monitorujesz, co się dzieje. Bossowie pojawiają się nagle i sprawdzają naszą wytrzymałość ninja. Wysokiej jakości akompaniament dźwiękowy uzupełnia otoczenie, powoduje chęć gorliwej walki ze złem. Wybierz się na spacer po japońskim mieście opanowanym przez siły ciemności!


Reklama

Pobierz Takashi - Ninja Warrior 2.1.03

informacje ogólne
wersja 2.1.03 (41)
Data umieszczenia 2020-08-06 16:58
rozmiar 97.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/05 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |