Takashi - Ninja Warrior
0 (0)

Takashi - Ninja Warrior

Opis:

Gra Takashi - Ninja Warrior to epicka gra walki RPG, w której wojownik walczy z cieniem wrogów i stara się powstrzymać ciemność zbliżającą się do świata.

Odważny ninja Takashi podejmuje niezwykle dużą misję - oczyścić japońskie ziemie złych duchów. Zamierza samodzielnie walczyć z cieniem tych, którzy zdecydowali się przejąć terytorium i przedwcześnie stwierdził, że miejscowa populacja jest słaba. Każda sekunda może stać się nową rundą fabuły w walkerze z tajemniczymi zawiłościami opowieści. Będziesz musiał poświęcić dużo energii na walki z ciemnymi siłami, polegaj wyłącznie na sobie i kontynuuj podróż pomimo zbliżających się niebezpieczeństw.

Po pierwsze, użytkownik otrzymuje krótkie omówienie różnych działań w różnych sytuacjach. Pierwsi wrogowie stoją plecami i nie odwracają się, nawet gdy się do nich zbliżają. Pozwala to ćwiczyć umiejętność posługiwania się nożami. Następnie przychodzi bardziej uważny przeciwnik, który walczy i próbuje się z nim zmierzyć. Następuje walka, wymagająca użycia kilku technik wojskowych. Historia rozwija się, postać zagłębia się w miasto i odkrywa, że ​​wróg ma dużą armię. Konieczne jest ciche zakradnięcie się do każdego żołnierza i zneutralizowanie go, aby nie przyciągać uwagi innych.

Charakterystyczne cechy gry Takashi - Ninja Warrior:

  • atmosfera średniowiecznej Japonii;
  • setki przeciwników;
  • znajdowanie skarbów i skarbów;
  • rozwój umiejętności i umiejętności;
  • bitwy z potężnymi bossami.

W mieście jest wiele dróg, kolorowe lokalizacje często się sobie nawzajem udają, a noc jest tajemnicą. Po drodze możesz natknąć się na skarby, które motywują cię do pozostania aktywnym nawet przy załamaniu. Dynamiczna rozgrywka sprawia, że ​​jesteś stale czujny, ściśle monitorujesz, co się dzieje. Bossowie pojawiają się nagle i sprawdzają naszą wytrzymałość ninja. Wysokiej jakości akompaniament dźwiękowy uzupełnia otoczenie, powoduje chęć gorliwej walki ze złem. Wybierz się na spacer po japońskim mieście opanowanym przez siły ciemności!


Reklama

Pobierz Takashi - Ninja Warrior 1.20

Nowości w tej wersji
We have done serious performance improvements to eliminate crashes and overall unstable behavior of the game. We have fixed some of the important bugs. We have also added Daily Challenges.
informacje ogólne
wersja 1.20 (21)
Data umieszczenia 2019-12-24 03:20
rozmiar 72.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/05 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |