TRYB AWP: Sniper 3D Online
5 (6)

TRYB AWP: Sniper 3D Online

Opis:

Gra AWP Mode: Sniper 3D Online Shooter to nowa strzelanka dla Androida, w której pojedynek snajperski został wzięty za podstawę, ale nadal okazał się bardzo energicznie i pozytywnie, a my omówimy resztę poniższych punktów.

Przygotowaliśmy grę w studio Azur Interactive Games Limited, z którą fani strzelanek powinni się zapoznać dzięki takim projektom jak World War Heroes i Infinity Ops (ponad 10 milionów pobrań) i oczywiście Modern Strike Online (ponad 50 milionów pobrań), więc chłopaki w strzelankach Wiedzą dużo i zdecydowanie wykorzystali całe swoje doświadczenie w tworzeniu tego nowego produktu.


Fabuła w takich grach nie jest wymagana, więc pomijamy to pytanie, jeśli chodzi o wydarzenia, nie było też żadnych specjalnych innowacji, które wywróciłyby twój pomysł na gatunek do góry nogami, wszystko jest typowe - wzięli broń i pobiegli, aby strzelać do wrogów, pod warunkiem, że cała broń Są to karabiny różnych formatów.

Grafika i zarządzanie są na wysokim poziomie, a jeśli już siedzisz szczelnie przy grach mobilnych, nie pojawią się żadne pytania, oczywiście, nie uważamy tego (jak żadnego innego) projektu za analogiczny lub nawet zastępujący opcje na PC.

Istnieje wiele różnych rodzajów broni, co może być prawdziwym prezentem dla fanów gatunku, ponieważ każdy karabin można ulepszyć i napompować, każdy ma swoją unikalną skórkę, a jeśli odwiedzasz grę każdego dnia, możesz uzyskać wiele rzeczy całkowicie za darmo, w tym zwykłe ciekawe zadania. Oczywiście dla tych, którzy chcą wszystkiego i od razu istnieje możliwość zainwestowania prawdziwych pieniędzy i kupienia wielu interesujących rzeczy, jest to rodzaj rekompensaty za to, że projekt jest dystrybuowany za darmo, a także dostępność reklamy ...


Funkcje gry Tryb AWP: Sniper 3D Online Shooter dla Androida:

  • Dużo karabinów snajperskich i wyposażenia bocznego
  • Proste i intuicyjne sterowanie
  • Wiele interesujących lokalizacji z pisankami, jak to ujęli twórcy
  • Na każdej mapie znajdują się tajemnice, które pomogą w bitwie.
  • Ulepszenia, skórki i broń poziomująca
  • Bonusy i nagrody za codzienne wizyty

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, podobnie jak w milionach innych projektów dystrybuowanych bezpłatnie ...

Konkluzja: gra AWP Mode: Sniper 3D Online Shooter zdecydowanie nie będzie w stanie konkurować z Call of Duty Mobile, ale nie widzimy powodu, dla którego nie mogą istnieć równolegle, obie gry są dobre, każda z nich ma swoje zalety i ciekawe funkcje, tylko ta jest przeznaczona dla ci, którzy kochają snajperów;)


Reklama

TRYB AWP: Sniper 3D Online

Ocena:

(6)
4.95★ 99%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/12 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |