Idle Quest Heroes
0 (0)

Opis:

Gra Idle Quest Heroes to epickie kliknięcie, w którym postacie walczą z tłumami nadciągających wrogów i bossów o zadziwiających rozmiarach. Czas ciągnięcia jest wyjątkowo niebezpieczny!


Na początku gracz otrzymuje jedną skromną postać z widłami nad głową. W tej sytuacji najwygodniej jest prowadzić walki z mutantami, które pojawiają się na terytorium małych drużyn. Te stworzenia mają dziwny wygląd i inne rodzaje noży, ale w sumie mają mniejszą moc, więc odważny wojownik jest w stanie samodzielnie z nimi walczyć. Po zniszczeniu kilku jednostek pomoc przyjdzie do wroga, jednak dzięki wysokiej jakości strategii walki wzmocnienie wzmocni tylko utratę wroga.


Później do lokacji przyjdzie potworny boss, ziemia drży, poziom energii totemu spadnie. Brak strachu i wysoka aktywność pomoże bohaterowi poradzić sobie z ponurym i silnym gigantem. Zwycięstwa w bitwach przynoszą monety, kryształy, dostęp do nowych postaci. Cenne elementy można wymienić na ulepszenie totemu, poszerzając spektrum jego umiejętności. Jeśli inni żołnierze są już odblokowani, możesz stworzyć drużynę i wspólnie zniszczyć tych, którzy odważą się zainteresować ziemiami należącymi do lokalnych mieszkańców. Ponadto zaleca się poszukiwanie przedmiotów do ulepszania broni, doskonalenia nowych umiejętności i tworzenia bogatych w energię artefaktów.


Charakterystyczne cechy gry Idle Quest Heroes:

  • kilka światów gry;
  • możliwość wynajęcia postaci;
  • różne bronie, zaklęcia, błyskawice;
  • monety i inne przedmioty bonusowe;
  • doskonalenie umiejętności bohaterów.

Proces ten nie będzie się ograniczał do użycia wyłącznie noży, do dyspozycji będą błyskawice i śmiercionośne zaklęcia niszczące małe zjednoczone siły. Projekt graficzny jest stosunkowo prosty, ale pięć światów z radykalnie różnymi lokalizacjami staje się punktem kulminacyjnym, który eliminuje jednolitość. Niestandardowe zasady zarządzania sprawiają, że pierwsze etapy przyzwyczajają się do rozgrywki nieco dłużej niż zwykle. Na członków drużyny czekają spektakularne bitwy!


Reklama

Pobierz Idle Quest Heroes 0.2.0

Nowości w tej wersji
- Mystery Chests! Collect amazing rewards and boost your heroes to their maximum potential
- Several improvements to the UI
- Balancing tweaks
informacje ogólne
wersja 0.2.0 (760)
Data umieszczenia 2020-05-04 15:01
rozmiar 55.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/11 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |