Color Defense - Tower Defense TD
0 (0)

Color Defense - Tower Defense TD

Opis:

Gra Color Defense - Tower Defense TD to oryginalna strategia ochrony reaktora przed grupami atakujących. Umieść broń ochronną wzdłuż drogi i zniszcz tych, którzy idą do środka.

Na czarnym tle przed odtwarzaczem pojawia się szary segment ścieżki. Jedna krawędź jest przeznaczona do wejścia przeciwników, na drugiej znajduje się jasny reaktor ogniowy. Użytkownik umieszcza pistolety we własnym zakresie, dostępna lista pistoletów jest wyświetlana u dołu ekranu. Niuans: mechanizmy nie powinny stać na szarym pasku, tylko po bokach. Z tego powodu sam proces przenoszenia kulistych armat powoduje niedogodności, czasami trzeba przeciągać palcem po drodze, nie można ich przenosić przez strefę potencjalnego ruchu antagonistów.

Niewielka liczba opcji dla broni jest kompensowana przez możliwość wielokrotnego ulepszania elementów. Po zakończeniu wstępnych przygotowań możesz rozpocząć grę. Głos poza ekranem uprzejmie ostrzega przed zbliżającą się falą wrogów (wielokolorowe kształty geometryczne). Poruszają się głębiej, jeśli przetrwają po ostrzale. W trakcie tego procesu może się okazać, że potrzebujesz kilku dodatkowych dział w określonych obszarach. Na szczęście taki dodatek jest możliwy podczas przejścia poziomu. Nieznajomi przychodzą etapami, głos zawsze powiadamia następną grupę antagonistów.

Funkcje gry Color Defense:

  • figury geometryczne w roli przeciwników;
  • kilka rodzajów broni;
  • dowolne rozmieszczenie broni na miejscu;
  • aktualizacja ochrony;
  • komplikacja tras na stronach.

Na minimalistycznym ciemnym płótnie neony wyglądają bardzo imponująco. Godna podziwu jest również wizualizacja strzelania, każdy element ma swój własny styl i zasadę pokonywania wrogich jednostek. Deweloper McPeppergames położył duży nacisk na animację, praca pistoletów po udoskonaleniu przypomina bardziej kolorowe przedstawienie i tworzenie abstrakcyjnego obrazu z neonowymi odcieniami. Przyciąga nietypową rozgrywkę, ścieżka dźwiękowa uzupełnia żywą historię na czystym czarnym ekranie. Zbuduj swój algorytm ochrony reaktora przed nieprzyjaznymi kolorami!


Reklama

Pobierz Color Defense - Tower Defense TD 3.4

Nowości w tej wersji
Version 3.4:
+ We have included an endless option to the casual mode!
+ 64-bit updated version!

Please note: Should you encounter a bug or need support, please write to colordefense@mcpeppergames.com so we can help you!

Your McPeppergames Team
www.ColorDefense.de
informacje ogólne
wersja 3.4 (47)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:45
rozmiar 64.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/13 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |