Młody Sherlock
0 (0)

Opis:

Gra Young Sherlock to opowieść o młodym detektywie, którego przeznaczeniem jest zostać legendą. Facet rozwiązuje zagadki formatu „trzy z rzędu”, poznaje Londyn, rozwiązuje pierwsze trudne sprawy.


Brat zaprasza młodego Sherlocka do stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie panuje optymalna atmosfera dla rozwoju jego talentu. Postać musi usiąść wygodnie w nowym miejscu, nawiązać wiele znajomości, rozpocząć dochodzenie w sprawie pierwszych dziwnych historii w praktyce zawodowej. W historii jest wiele niuansów, konieczne jest uważne monitorowanie myśli bohatera, aby zagłębić się w jego historie. Podróżowanie obejmuje zwiedzanie miasta, odblokowywanie licznych lokacji, kolorowych i oryginalnych miejsc.


Przygoda przygodowa stanie się tłem dla głównego zadania - rozwiązywania zagadek poprzez dodawanie podobnych elementów z rzędu. Mając dostępną ograniczoną liczbę ruchów, musisz zebrać określoną ilość określonego rodzaju kamieni lub osiągnąć inny określony cel. Przenieś skarby w miejsca, aby szybko połączyć identyczne. Wybuchną i zwolnią miejsce na nowe, zmieniając proporcje kamieni na stronie. Czasami na horyzoncie pojawiają się bomby i boostery - zwiastuny większej eksplozji, po czym ponad połowa strony zostanie zaktualizowana.


Charakterystyczne cechy gry Young Sherlock:

  • dodanie elementów trzech lub więcej w tym samym rzędzie;
  • boostery, bomby, inne dodatki;
  • fajne małe zwierzę jako partner;
  • spotkania z różnymi postaciami;
  • skomplikowana fabuła.

Młody detektyw jest motywowany nie tylko chęcią ujawnienia niemal mistycznych scenariuszy, ale jego zainteresowanie napędzają materialne nagrody. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy inspiruje lepszą literaturę i muzykę. Czworonożny przyjaciel jest zawsze gotowy do pomocy, jest naprawdę przydatny. Kolorowa grafika, różnorodne lokalizacje i pętla przygód między rozwiązywaniem standardowych łamigłówek sprawiają, że gra na długo Cię uniesie. Ujawnianie przypadków wymaga pomysłowości i regularnych burz mózgów. Miłego treningu mózgu podczas podróży w mglistym mieście!


Reklama

Młody Sherlock

Wszystkie aplikacje Innim Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/14 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |