Nazwij mnie legendą
0 (0)

Opis:

Gra Call me a Legend to niezwykły projekt fabularny, w którym wraz z kolegami będziesz musiał zabić żywych trupów, zaangażować się w działania polityczne i ustalić życie osobiste.

W postapokaliptycznej atmosferze bohater szuka romansu. Wybiera dziewczynę spośród dużej liczby kandydatów, zaczyna zdobywać serce swojej ukochanej. Sytuacja jest następująca: wokół jest wiele zombie, z których możesz jasno i skutecznie uratować swój przedmiot uwielbienia. Jeśli Mademoiselle nie lubi, mężczyzna z łatwością wybiera inną i powtarza procedurę, dopóki nie znajdzie się naprawdę godna osoba, z którą chce założyć rodzinę i kontynuować klan. Ochrona krewnych przed wrogimi żywymi stworzeniami stanie się powołaniem.

Ważne jest, aby być w formie, dbać o sprzęt, regularnie ulepszać arsenał broni. Zombie często pojawiają się na horyzoncie, zawsze bądź gotowy do strzału. Bohater ma kilku kolegów, wspólna walka z wszechobecnymi wrogami przynosi znacznie więcej rezultatów. Badanie lokalizacji, poszukiwanie zasobów i osób, które przeżyły, to dodatkowe obowiązkowe zadania.

Rozcieńczyć ostrą mieszankę rodzinnych bitew, a wojna ze zmarłymi może być spowodowana postępem w polityce. Możesz zawierać sojusze, tworzyć własne stowarzyszenia, proponować nowe ideologie i opcje zmiany sytuacji. Ludzie żyją w ciągłym strachu, w społeczeństwie jest prośba o nowego przywódcę, ale trudno jest zdobyć zaufanie przestraszonego narodu, a konkurenci regularnie łamią plany.


Charakterystyczne cechy gry Call me a Legend:

  • wybór wyglądu postaci;
  • tworzenie intymnej atmosfery podczas komunikowania się z dziewczynami;
  • udział w bitwach politycznych;
  • walczyć z tłumami potworów zombie;
  • ulepszaj broń i umiejętności.

Mieszanka uwodzenia, polityki i żonglerki zombie jest zaskakująca, ale robi dobre wrażenie. Dobra grafika i częste dialogi pomagają zrozumieć fabułę. Postać będzie miała bazę wojskową i możliwość uzupełnienia armii tych, których można znaleźć żywych w ruinach. Konieczne jest prawidłowe rozłożenie sił, aby były wystarczające do przetrwania w ponurym otoczeniu, walce o władzę i życie rodzinne (lub żywych przygód kawalera). Zbuduj reputację prawdziwie legendarnego bohatera!


Reklama

Pobierz Nazwij mnie legendą 1.7.3

Nowości w tej wersji
- Game optimization and some bugs are fixed!
informacje ogólne
wersja 1.7.3 (70)
Data umieszczenia 2020-07-21 13:52
rozmiar 96.81 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje 6waves na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/16 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |