Opis:

Infinitode 2 to ciekawa strategia, w której musisz chronić bazę przed grupami atakujących, stawiać wieże na ich drodze, studiować i edytować mapy.


Twórcy Tower Defense postanowili ulepszyć swój projekt i udostępnić użytkownikowi najbardziej zaawansowane funkcje. Gracz musi prawidłowo ustawić wieże / pistolety wzdłuż krawędzi drogi do bazy, aby zniszczyć tłumy przeciwników z dala od tej konstrukcji. Wrogowie, jak poprzednio, mają kształty geometryczne, ale teraz stały się większe. Liczba pierwiastków w jednej fali może początkowo przestraszyć, wrogowie naprawdę gromadzą się, zbliżając się do celu.


Na szczęście wieże mogą być wielokrotnie ulepszane, przy dobrym planie strategicznym możesz liczyć na ulepszenia w przyszłości, ponad 350 metod ulepszania z nieograniczoną liczbą powtórzeń umożliwia rozwój w nieskończoność. Rozwiązywanie złożonych zadań otwiera nowe umiejętności, pozwala ulepszyć plan działania. Badanie skomplikowanych map i wydobywanie zasobów pozwala zbudować nawet taktykę stosowania ulepszeń. Powyższe działania są niezbędne do zniszczenia wielkich wrogów, nieustannie dążących do bazy. Te geometryczne kształty będą wyglądały jak mała przeszkoda, gdy jeden z pięciu bossów pojawi się na drodze. Potwór będzie musiał szukać indywidualnego podejścia.


Charakterystyczne cechy gry Infinitode 2:

  • 14 odmian wież;
  • 11 rodzajów przeciwników;
  • prowadzenie badań;
  • znajdowanie zasobów;
  • zbieranie trofeów.

Minimalistyczna szata graficzna pozwoliła zapakować ekscytującą rozgrywkę w małą skorupkę, którą wyciągną nawet słabe smartfony. Nacisk się nie zmienił, najbardziej uderzający widok pozostał do strzelania do antagonistycznych elementów. Liczba ulepszeń jest nieskończona, ale projekt ukończył poziomy i trofea za ich przejście. Modyfikatory, górnictwo i inne funkcje pozwalają tworzyć unikalne strategie. Najważniejszym wydarzeniem był tryb programisty, w którym możesz tworzyć własne mapy i zadania, zmieniać akompaniament muzyczny. Stwórz spektakularną historię we własnym skrypcie!


Reklama

Pobierz Infinitode 2 R.1.6.4

informacje ogólne
wersja R.1.6.4 (1111)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:46
rozmiar 9.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Prineside na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/19 10:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |