Puzzle walki
0.7 (4)

Opis:

Puzzle Combat to zabawny projekt „trzy z rzędu”, w którym musisz strzelać do antagonistów i sprzętu wojskowego, wzmacniać bazę wojskową, szkolić bohaterów.


Gracz dostaje kilku żołnierzy. Muszą zniszczyć określone obiekty, wrogów, samochody i inne cele znajdujące się w górnej jednej trzeciej ekranu. Dwie trzecie pola zajmuje stół z 35 błyszczącymi elementami różnych typów, rozmieszczonymi w 7 kawałkach z rzędu. Każda różnorodność cyfr odnosi się do określonego charakteru. Jeśli możliwe jest zebranie trzech lub więcej tego samego typu pionowo / poziomo obok siebie, przeprowadzany jest atak, poziom energii przeciwników maleje. Kilka kolejnych ataków tworzy kombinacje, daje dodatkowe bonusy. Zadaniem jest szybkie zniszczenie wroga, zadawanie ciosów poprzez rozwiązanie logicznej łamigłówki.


Skuteczne strategie pozwalają odblokować ulepszenia dla postaci. Granaty, materiały wybuchowe, karabiny szturmowe, rakiety i wiele innych broni są dostarczane na totemy gracza, aby zwiększyć skuteczność ataków. Po przejściu kilku etapów będą dostępni nowi, bardziej zaawansowani żołnierze. Liczba przybyszów stale rośnie, w zależności od jakości działań wojennych. Oprócz treningu i ataku warto poświęcić czas na budowanie i ulepszanie bazy, w której zawodnicy trenują, relaksują się i podejmują strategiczne decyzje.


Charakterystyczne cechy gry Combat Puzzle:

  • kombinacja elementów trzech lub więcej;
  • uzupełnienie oddziału bojowników;
  • unikalne umiejętności każdego bohatera;
  • rozwój umiejętności postaci;
  • Imponujący arsenał broni.

Wróg nie zawsze jest bezczynny, może zaatakować i zmniejszyć poziom mocy żołnierzy. Dlatego przy rozwiązywaniu zagadek priorytetem jest także szybkość. Najważniejsze w pośpiechu nie jest stworzenie impasu dla zespołu, abyś nie musiał przechodzić przez kolejny poziom. Detonatory wzmacniające usuwające część witryny dają nadzieję nawet w sytuacjach patowych. Kolorowy projekt ma jasną i nieskomplikowaną fabułę, w przerwach między misjami postacie dużo komunikują się i prowadzą dialogi. Bojowy akompaniament dźwiękowy gwarantuje pożądany nastrój, a szefowie zmuszają tych, którzy odważą się odwracać uwagę, aby wysilić się i skoncentrować. Poprowadź swój zespół do zwycięstwa nad wrogiem!


Reklama

Puzzle walki

Ocena:

(4)
0.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/19 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |