Opis:

Puzzle Combat to zabawny projekt „trzy z rzędu”, w którym musisz strzelać do antagonistów i sprzętu wojskowego, wzmacniać bazę wojskową, szkolić bohaterów.


Gracz dostaje kilku żołnierzy. Muszą zniszczyć określone obiekty, wrogów, samochody i inne cele znajdujące się w górnej jednej trzeciej ekranu. Dwie trzecie pola zajmuje stół z 35 błyszczącymi elementami różnych typów, rozmieszczonymi w 7 kawałkach z rzędu. Każda różnorodność cyfr odnosi się do określonego charakteru. Jeśli możliwe jest zebranie trzech lub więcej tego samego typu pionowo / poziomo obok siebie, przeprowadzany jest atak, poziom energii przeciwników maleje. Kilka kolejnych ataków tworzy kombinacje, daje dodatkowe bonusy. Zadaniem jest szybkie zniszczenie wroga, zadawanie ciosów poprzez rozwiązanie logicznej łamigłówki.


Skuteczne strategie pozwalają odblokować ulepszenia dla postaci. Granaty, materiały wybuchowe, karabiny szturmowe, rakiety i wiele innych broni są dostarczane na totemy gracza, aby zwiększyć skuteczność ataków. Po przejściu kilku etapów będą dostępni nowi, bardziej zaawansowani żołnierze. Liczba przybyszów stale rośnie, w zależności od jakości działań wojennych. Oprócz treningu i ataku warto poświęcić czas na budowanie i ulepszanie bazy, w której zawodnicy trenują, relaksują się i podejmują strategiczne decyzje.


Charakterystyczne cechy gry Combat Puzzle:

  • kombinacja elementów trzech lub więcej;
  • uzupełnienie oddziału bojowników;
  • unikalne umiejętności każdego bohatera;
  • rozwój umiejętności postaci;
  • Imponujący arsenał broni.

Wróg nie zawsze jest bezczynny, może zaatakować i zmniejszyć poziom mocy żołnierzy. Dlatego przy rozwiązywaniu zagadek priorytetem jest także szybkość. Najważniejsze w pośpiechu nie jest stworzenie impasu dla zespołu, abyś nie musiał przechodzić przez kolejny poziom. Detonatory wzmacniające usuwające część witryny dają nadzieję nawet w sytuacjach patowych. Kolorowy projekt ma jasną i nieskomplikowaną fabułę, w przerwach między misjami postacie dużo komunikują się i prowadzą dialogi. Bojowy akompaniament dźwiękowy gwarantuje pożądany nastrój, a szefowie zmuszają tych, którzy odważą się odwracać uwagę, aby wysilić się i skoncentrować. Poprowadź swój zespół do zwycięstwa nad wrogiem!


Reklama

Pobierz Puzzle walki 22.1.1

Nowości w tej wersji
Various bug fixes.
informacje ogólne
wersja 22.1.1 (477)
Data umieszczenia 2020-09-18 07:18
rozmiar 78.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
0.76★ 15.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/19 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |