Legendy Robin Hooda
0 (0)

Legendy Robin Hooda

Opis:

Robin Hood Legends to bajkowa gra logiczna, w której musisz połączyć podobne figurki, aby uzyskać mocniejsze elementy i potężne bonusy.

Wysokie podatki, wysokie wymagania króla i przerażające dodatkowe żądania szeryfa doprowadziły mieszkańców małej wioski do całkowitego ubóstwa. Typowa dziewczyna ze zwiększonym poczuciem sprawiedliwości i manierami złodzieja zamierza naprawić sytuację, pomóc wieśniakom, zmienić sytuację finansową ludzi, rozwiązując zagadki. Na ekranie pojawia się platforma podzielona na komórki, część kwadratów ma roślinność lub inne elementy. Przesuwaj i łącz identyczne obiekty, aby uzyskać mocniejsze kształty. Trzy krzewy mogą zbiegać się w jednym drzewie, trzy drzewa w prostym drewnianym domu, następnie możesz udać się do rezydencji i stworzyć nową wioskę.

Witryna ma ograniczony rozmiar, kilka błędnych ruchów z łatwością wywoła ślepy zaułek, dokładnie przemyśl działania, aby uniknąć takiej sytuacji. Konstrukcja na dużą skalę nie zawsze będzie priorytetem, czasem zadanie zostaje rozwiązane ze względu na złote monety. Ludzie proszą ich o naprawę nieszczelnych dachów i rozwiązanie innych drobnych, ale licznych pytań. Najważniejsze jest nauczenie szeryfa, który stracił sumienie. Możesz pomijać poziomy, wybierając najciekawsze na mapie.

Charakterystyczne cechy gry Robin Hood Legends:

  • łączenie przedmiotów w celu uzyskania nowych;
  • spełnianie próśb lokalnych mieszkańców;
  • karta do gry z poziomami;
  • zarabianie monet za dobre uczynki;
  • zadania z różnymi ilościami nagród.

Puzzle zręcznościowe doskonale uzupełniają pomysły połączenia popularnego projektu 2048 z nutami strategii i niewielkiej farmy. Łącznikiem między gatunkami jest historia przygodowa. Ręcznie rysowana grafika sprawia, że ​​gra jest jeszcze bardziej spektakularna, atmosfera wymyślona przez twórców jest ekscytująca i inspirująca. Wstępna odprawa jest trochę nudna, ale gdy gracz ma prawo do podejmowania niezależnych decyzji, natychmiast pojawiają się emocje i wspaniałe plany. Wyeliminuj niesprawiedliwość w słynnym lesie i rozciągnij swój mózg z przyjemnością!


Reklama

Legendy Robin Hooda

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/20 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |