Legendy Robin Hooda
0 (0)

Opis:

Robin Hood Legends to bajkowa gra logiczna, w której musisz połączyć podobne figurki, aby uzyskać mocniejsze elementy i potężne bonusy.

Wysokie podatki, wysokie wymagania króla i przerażające dodatkowe żądania szeryfa doprowadziły mieszkańców małej wioski do całkowitego ubóstwa. Typowa dziewczyna ze zwiększonym poczuciem sprawiedliwości i manierami złodzieja zamierza naprawić sytuację, pomóc wieśniakom, zmienić sytuację finansową ludzi, rozwiązując zagadki. Na ekranie pojawia się platforma podzielona na komórki, część kwadratów ma roślinność lub inne elementy. Przesuwaj i łącz identyczne obiekty, aby uzyskać mocniejsze kształty. Trzy krzewy mogą zbiegać się w jednym drzewie, trzy drzewa w prostym drewnianym domu, następnie możesz udać się do rezydencji i stworzyć nową wioskę.

Witryna ma ograniczony rozmiar, kilka błędnych ruchów z łatwością wywoła ślepy zaułek, dokładnie przemyśl działania, aby uniknąć takiej sytuacji. Konstrukcja na dużą skalę nie zawsze będzie priorytetem, czasem zadanie zostaje rozwiązane ze względu na złote monety. Ludzie proszą ich o naprawę nieszczelnych dachów i rozwiązanie innych drobnych, ale licznych pytań. Najważniejsze jest nauczenie szeryfa, który stracił sumienie. Możesz pomijać poziomy, wybierając najciekawsze na mapie.

Charakterystyczne cechy gry Robin Hood Legends:

  • łączenie przedmiotów w celu uzyskania nowych;
  • spełnianie próśb lokalnych mieszkańców;
  • karta do gry z poziomami;
  • zarabianie monet za dobre uczynki;
  • zadania z różnymi ilościami nagród.

Puzzle zręcznościowe doskonale uzupełniają pomysły połączenia popularnego projektu 2048 z nutami strategii i niewielkiej farmy. Łącznikiem między gatunkami jest historia przygodowa. Ręcznie rysowana grafika sprawia, że ​​gra jest jeszcze bardziej spektakularna, atmosfera wymyślona przez twórców jest ekscytująca i inspirująca. Wstępna odprawa jest trochę nudna, ale gdy gracz ma prawo do podejmowania niezależnych decyzji, natychmiast pojawiają się emocje i wspaniałe plany. Wyeliminuj niesprawiedliwość w słynnym lesie i rozciągnij swój mózg z przyjemnością!


Reklama

Pobierz Legendy Robin Hooda 2.0.9

Nowości w tej wersji
Come join Robin on her latest adventures!

Trouble in Sherwood Forest? Contact us at: https://www.bigfishgames.com/help/robinhoodlegends
informacje ogólne
wersja 2.0.9 (1112)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:44
rozmiar 75.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/20 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |