City Fighter vs Street Gang
0 (0)

City Fighter vs Street Gang

Opis:

City Fighter vs Street Gang to fajna gra walki, w której musisz uwolnić ulice od chuliganów, wypróbować różne style walki, walczyć z gangsterami, mafiosi i ich bossami.

Według legendy głównym zajęciem tej postaci jest ograniczenie przestępczości na obszarach miasta, konsekwentne wyzwolenie ulic od bezczelnych gangów. Ten człowiek miał jedną słabość - soki pomarańczowe, ciągle zapychali lodówkę. Gdy soki zniknęły, dochodzenie ujawniło, że pewien gang uliczny ukradł ludziom napoje dla ich szefa. Teraz wściekły bohater chodzi ulicami i bezwzględnie zabija bandytów w walce wręcz.

Gracz wybiera wygląd postaci, przechodzi małą praktykę kontrolowania wojownika, a następnie spacer rozpoczyna się w jednym z dostępnych obszarów. Bohaterowie już stali się mistrzami sportu, każdy w swoim rodzaju sztuk walki, styl zachowania podczas bitwy jest indywidualny, zdecyduj, kto jest bardziej odpowiedni dla ciebie.

W prawym dolnym rogu na ekranie znajdują się przyciski do uderzania / kopania, skakania, blokowania (w celu ochrony przed atakującym). Kombinacje działań pozwalają ci uczestniczyć w walkach, a kompetentna taktyka nawet wygrywa. Kiedy każdy tyran jest niszczony, na asfalcie pojawiają się pomarańcze, dosłownie znokautowane przez fanów soków pomarańczowych. Owoce cytrusowe muszą być szybko zebrane i dopiero po kontynuowaniu ścieżki. Jest to ilość owoców brana pod uwagę przy ukończeniu poziomu. Można je zmienić na ulepszenia, otrzymać dodatkowe wyposażenie, zwiększyć siłę uderzenia, inne parametry.

Charakterystyczne cechy gry City Fighter vs Street Gang:

  • wybór postaci;
  • potrzeba praktyki w umiejętności walki;
  • wykonywanie sztuczek;
  • pomarańcze jako bonusy;
  • sprzątanie ulic bandytów.

Stylistyczny design powoduje lekką nostalgię w długoletnich grach walki, prosty skrypt pozwala w pełni skoncentrować się na celu. Czasami musisz walczyć z kilkoma przeciwnikami jednocześnie, jeśli drugi pojawił się, zanim pierwszy został wyeliminowany. Zabity antagonista znika bez śladu z drogi, pozostawiając jedynie porozrzucane pomarańcze. Wysoka dynamika wydarzeń i niesamowita liczba możliwych ulepszeń sprawiają, że gra długo się wciąga. Zniszcz bandytów i osiągnij pomarańczową sprawiedliwość!


Reklama

City Fighter vs Street Gang

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/21 12:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |