Last Pirate: Island Survival
0 (0)

Last Pirate: Island Survival

Opis:

The Last Pirate: Island Survival to ciekawy ocalały, w którym samotny pirat szuka na bezludnej wyspie sposobów na wyżywienie się, ochronę przed żywymi stworzeniami wroga i budowę domu.

Kilka dni temu statek z ośmioosobową załogą został rozbity w pobliżu nieznanej wyspy. Siedmiu członków załogi zmarło w niesprzyjających warunkach wyspy. Pirat z hakiem zamiast jednego ramienia pozostał jedynym ocalałym, prawdopodobieństwo znalezienia przez ratowników w najbliższej przyszłości jest bliskie zeru, więc musisz dostosować się do nowej sytuacji i spróbować żyć tutaj jak najdłużej.


W ciągu dnia pracowity pirat poluje, poprawia umiejętności łapania dzikich zwierząt, łowienia ryb i ostrożnego zwiedzania wyspy. Zasoby, przydatne materiały i broń mogą tarzać się w najbardziej niepozornych miejscach. Zaleca się ciągłe uzupełnianie kolekcji niezbędnych przedmiotów, z pewnością pomogą bohaterowi w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Warto również zadbać o schron - wyposażone miejsce, w którym można spędzić noc przy minimalnym ryzyku.


W nocy nie jest jasne, skąd wylatują stworzenia zombie, szkielety i inne niebezpieczne stworzenia. Wyjaśniają, jak ważny jest bezpieczny dom. Będziemy musieli bronić się przed różnymi antagonistami, w możliwym zakresie, zabić ich i spróbować wytrzymać do rana. Wraz ze wschodem słońca sytuacja nieco się uspokoi (jeśli polowanie na dzikie zwierzęta i samotne przetrwanie na środku oceanu można uznać za spokojne zajęcia).


Charakterystyczne cechy gry Last Pirate: Island Survival:

  • widok z pierwszej osoby;
  • ekstremalne polowanie;
  • chodzący trup i inni przeciwnicy;
  • budowanie bezpiecznej przystani;
  • eksploracja wysp.

Gra przygodowa zawiera przygody na każdy gust, tutaj możesz znaleźć skarby, zapoznać się z długo spanym złem, spotkać zombie, złapać dzika, zbudować chatę, odkrywać ziemię, a nawet pływać tratwą na najbliższe wyspy. Trójwymiarowa grafika, ograniczone działania jednej ręki, częsta zmiana sytuacji i zwiększony poziom zagrożenia gwarantują dodatkową dawkę adrenaliny! Udowodnij, że potrafisz przetrwać na strasznej wyspie!


Reklama

Pobierz Last Pirate: Island Survival 0.380

Nowości w tej wersji
Halloween is coming soon!
Collect pumpkins - unlock a new blueprint for the Death's Scythe!!!
• Added outline effect for all interactable items
• Added automatic items pickup
• Simplified aiming for melee weapons
• Fixed a bug in the logic that blocked tutorial
• Fixed dozens of minor bugs and glitches

New update is in the works already!
Love ^_^
informacje ogólne
wersja 0.380 (68)
Data umieszczenia 2019-10-31 18:18
rozmiar 84.68 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/22 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |