Last Pirate: Island Survival
0 (0)

Last Pirate: Island Survival

Opis:

The Last Pirate: Island Survival to ciekawy ocalały, w którym samotny pirat szuka na bezludnej wyspie sposobów na wyżywienie się, ochronę przed żywymi stworzeniami wroga i budowę domu.

Kilka dni temu statek z ośmioosobową załogą został rozbity w pobliżu nieznanej wyspy. Siedmiu członków załogi zmarło w niesprzyjających warunkach wyspy. Pirat z hakiem zamiast jednego ramienia pozostał jedynym ocalałym, prawdopodobieństwo znalezienia przez ratowników w najbliższej przyszłości jest bliskie zeru, więc musisz dostosować się do nowej sytuacji i spróbować żyć tutaj jak najdłużej.


W ciągu dnia pracowity pirat poluje, poprawia umiejętności łapania dzikich zwierząt, łowienia ryb i ostrożnego zwiedzania wyspy. Zasoby, przydatne materiały i broń mogą tarzać się w najbardziej niepozornych miejscach. Zaleca się ciągłe uzupełnianie kolekcji niezbędnych przedmiotów, z pewnością pomogą bohaterowi w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Warto również zadbać o schron - wyposażone miejsce, w którym można spędzić noc przy minimalnym ryzyku.


W nocy nie jest jasne, skąd wylatują stworzenia zombie, szkielety i inne niebezpieczne stworzenia. Wyjaśniają, jak ważny jest bezpieczny dom. Będziemy musieli bronić się przed różnymi antagonistami, w możliwym zakresie, zabić ich i spróbować wytrzymać do rana. Wraz ze wschodem słońca sytuacja nieco się uspokoi (jeśli polowanie na dzikie zwierzęta i samotne przetrwanie na środku oceanu można uznać za spokojne zajęcia).


Charakterystyczne cechy gry Last Pirate: Island Survival:

  • widok z pierwszej osoby;
  • ekstremalne polowanie;
  • chodzący trup i inni przeciwnicy;
  • budowanie bezpiecznej przystani;
  • eksploracja wysp.

Gra przygodowa zawiera przygody na każdy gust, tutaj możesz znaleźć skarby, zapoznać się z długo spanym złem, spotkać zombie, złapać dzika, zbudować chatę, odkrywać ziemię, a nawet pływać tratwą na najbliższe wyspy. Trójwymiarowa grafika, ograniczone działania jednej ręki, częsta zmiana sytuacji i zwiększony poziom zagrożenia gwarantują dodatkową dawkę adrenaliny! Udowodnij, że potrafisz przetrwać na strasznej wyspie!


Reklama

Pobierz Last Pirate: Island Survival 0.556

Nowości w tej wersji
HUGE BUG-hunting update:
FIX possible construction disappearing
FIX disappearing of Chests / Craftable items etc
FIX possible disappearing of Grave items
IMPROVED resurrection logic when not enough coins
IMPROVED IAP enrollment during sudden game exit
...dozen of other improvements!

BEFORE:
Beta Construction is here!
Added an additional 21 slots in the inventory
The logic of objectives and rewards has been redone, new tasks added

Big update is WIP!
Love ^_^
informacje ogólne
wersja 0.556 (100)
Data umieszczenia 2020-06-14 02:54
rozmiar 106.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/22 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |