Opis:

Gra Crowd City to zręcznościowa gra online na Androida, a słowa „online” już nie ma. Oczywiście rozgrywka pozwoli ci grać przeciwko sztucznej inteligencji, ale będzie bardzo nudna, ale walka z prawdziwymi rywalami jest o wiele bardziej interesująca, więc na tym się skupiliśmy.

Przygotowaliśmy grę w znanym nam od dawna studiu VOODOO i okresowo uruchamiamy projekty na dużą skalę, które obejmują tę arkadę. Pojawił się nieco ponad pół roku temu i był przez pewien czas na wczesnym etapie dostępu, ale stosunkowo niedawno udało mu się go wyczołgać, a liczba pobrań przekroczyła 50 milionów, co jest bardzo interesującym wynikiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nawet po długich miesiącach testowania ościeżnic w grze pozostało sporo.


Ponieważ bitwa z komputerem jest jedną z zasobów, porozmawiamy o bitwach z prawdziwymi graczami. Ale zadanie tego niewiele się zmieni, pozostając dość proste - zgromadzić tłum o możliwie największej wielkości. Podobna prosta reguła pojawiła się w świecie gry kilka lat temu dzięki Agar.io, ale wielu nadal ją wykorzystuje. Tak czy inaczej, kto ma większy tłum, ma rację, zarówno w prawdziwym życiu, jak iw tej grze.

Musisz zacząć od białych mężczyzn, którzy oczywiście zajmują neutralną pozycję, na ich koszt możesz utworzyć pierwszą grupę i stale ją uzupełniać, tylko tempo wzrostu będzie niewielkie, a jeśli uda ci się dogonić tłum wroga, który jest mniejszy od twojego, wtedy ty może bardzo urosnąć. W każdym razie przynajmniej niektórzy z pierwszych pięciu liderów otrzymują bonusy, wszyscy pozostali pozostają bez nagrody.


Funkcje gry Crowd City na Androida:

  • Prosta i bardzo przejrzysta rozgrywka, nie będziesz musiał dużo myśleć
  • Gra jest przede wszystkim „online”, ale możesz walczyć z komputerem
  • To, co się dzieje, uzależnia ...

Wady gry:

  • Szybko się nudzi, ale jeśli się dokręci, to tyle
  • Komputer jest bardzo głupi, granie z nim jest okropne
  • W miastach jest dużo błędów, czasem możesz się tam utknąć
  • Reklama i zakupy mają miejsce ...

Podsumowując: gra Crowd City nie wygląda w większości na fajny projekt z ogromną publicznością, ale jeśli mówimy o tłumie ludzi, to te same 50 milionów pobrań to tłum, co jest całkowicie bezużyteczne, aby się z nim kłócić ... Rozumiesz?)


Reklama

Pobierz Miasto tłumu 1.7.9

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.7.9 (240)
Data umieszczenia 2020-08-31 16:23
rozmiar 64.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/23 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |