Opis:

STRIKE OPS to klasyczna strzelanka na Androida, w której czekasz na odrobinę taktyczną, ale wciąż znaną fanom gatunku bitew online, w którym będziesz konkurować z innymi graczami w formacie 4 na 4, który nie brzmi na dużą skalę, ale jednocześnie nie grozi zniszczeniem jakości że programiści nie byli zbyt leniwi, aby dodać do swojego projektu, planują także konkurować z Call of Duty: Mobile, wyobrażasz sobie?

A śmiałkowie z Fire Shrike Games przygotowali grę, dla której ten projekt był pierwszym podobnym formatem, ponieważ wcześniej strzelcy, choć byli, wyglądali zupełnie inaczej. Więc po raz kolejny widzimy rozwój gatunku, który został sprowokowany przez głównych graczy motywujących innych do działania, ponieważ wysokiej jakości treści są zawsze popularne, prawda?


Według wyników pierwszego uruchomienia gry recenzje są słabe, ponieważ twórcy wyraźnie się spieszyli i zostawili okruchy chleba z ościeży, ale zostanie to naprawione w przyszłych aktualizacjach. Jednocześnie znajdziesz ładną grafikę, sześć rodzajów postaci, w które możesz grać, dużą liczbę miejsc, w których toczą się bitwy, i jak dotąd tylko dwa tryby gry. Pierwszy tryb obejmuje drużynę bojową w drużynie w formie śmiertelnej bitwy, drugi jest podobny, ale w nim wszyscy grają dla siebie.

Gra została pierwotnie zaprojektowana wyłącznie na Androida, więc przez pewien czas nie będzie dostępna na iOS, oto zaleta!

Ale co jest w niej takiego wyjątkowego? - pytasz. A my odpowiemy, że jest to jeden z niewielu przedstawicieli tego gatunku, który szczerze rozdaje obiecane 60 fps nawet na średnich urządzeniach, tam właśnie poszedł główny budżet i wysiłki rozwojowe! Dziwny zapis, ale jak pokazuje praktyka, niewielu osobom udaje się go odtworzyć;)


Funkcje gry STRIKE OPS na Androida:

  • Walcz z prawdziwymi graczami z całego świata
  • Aby wygrać, użyj umiejętności i taktyki walki
  • Sześć typów myśliwców o różnym wyglądzie
  • Dwa tryby gry (na razie będzie ich więcej)
  • Świetna grafika i pełna optymalizacja 60 fps
  • Wygodna obsługa i zaawansowany system celowania

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, jak powinno być w darmowym projekcie
  • Gra została wydana wyraźnie wcześniej niż powinna, później pojawiły się pewne techniczne wady

Podsumowując: gra STRIKE OPS będzie fajną strzelanką dla tych, którzy nie chcą kupować potężnego i drogiego smartfona ze względu na najlepsze nowe produkty, pozostaje tylko poczekać na kilka zmian od deweloperów!


Reklama

Pobierz STRIKE OPS 1.0.4

Nowości w tej wersji
Tapjoy SDK Update
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (20)
Data umieszczenia 2020-06-16 03:11
rozmiar 88.54 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/24 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |