Talking Tom Splash Force
4.7 (4)

Talking Tom Splash Force

Opis:

Talking Tom Splash Force to kolorowa gra zręcznościowa, w której wesoły kot na wyspie uczestniczy w bitwach wodnych z szopami i rzuca w nie balonami z wodą.

Spokojne, beztroskie życie Toma i jego przyjaciół przerwały aroganckie szopy pracze. Zniszczyli domy bohaterów i wzięli wiele zwierząt jako zakładników. Kot planuje radzić sobie z chuliganami przy użyciu niestandardowych metod, a mianowicie rzucać w nie domowymi muszlami wypełnionymi wodą. Taka broń nie wyrządza wiele szkód, ale w przypadku kompetentnego wzroku pozwala dotknąć wroga i idealnie wypchnąć go ze wzgórza. Za każdego wroga rozdawane są monety, które po wykonaniu głównego zadania można wydać na odbudowę domów przyjaciół. Inną ważną misją jest znalezienie kluczy do klatek, w których zamknięte są zmartwione zwierzęta. Po uwolnieniu chętnie dołączą do odważnego Toma.

Słynne Hank i Angela mogą również działać jako zbawiciele. Mechaniczne odpalanie pocisków wodnych jest podobne do interakcji z Angry Birds, tylko fabuła jest milsza. Zdolność obserwowania trajektorii strzału pozwala brać pod uwagę chybienia i doskonalić umiejętność ataku, celować wyraźniej. Po ataku musisz dać wrogowi możliwość odwetu. Szop pracz nie zawsze uderza w cel, ale istnieje również ryzyko silnego uderzenia.

Charakterystyczne cechy arkady:

  • widoczność toru lotu pocisku;
  • odblokowywanie komórek zakładników;
  • zmiana postaci;
  • wybór kostiumu dla bohatera;
  • Spadające szopy z brzegu do oceanu.

Kazualka cieszy się jasnymi lokalizacjami, poza tropikalną wyspą z palmami, bohater ma wiele przygód na gorącej pustyni, na północy, w gęstej dżungli. Ratowanie przyjaciół i przywracanie siedlisk są obowiązkowe w każdej strefie. Dopełnieniem opowieści jest możliwość wyboru kostiumów. Kot-kosmonauta wygląda bardzo epicko na pustyni, zmienia się także wygląd króla lub pirata. Jasna grafika, wygodne sterowanie i intuicyjna mechanika sprawiają, że gra jest interesująca dla wszystkich grup wiekowych. Spraw, by złe szopy skapitulowały!


Reklama

Talking Tom Splash Force

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/25 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |