Wielokąt wojny światowej
0 (0)

Wielokąt wojny światowej

Opis:

Gra World War Polygon to wciągająca strzelanka, w której będziesz musiał trenować, brać udział w różnych operacjach, przechodzić przez wiele miejsc, wykonywać polecenia.


Gracz kontroluje żołnierza, który przybył na obóz treningowy. Pod ścisłym nadzorem trenerów facet zdobywa umiejętności niezbędne do wykonywania misji w II wojnie światowej. Zaleca się przetestowanie niuansów kontrolnych i opcji dostępnych akcji w obozie. Następnie pojawi się mapa z konturami terytoriów do wykonania kolejnych zadań. Po złapaniu kilku rodzajów broni postać z entuzjazmem rozpoczyna pierwszą misję. Jest lądowanie, po którym musisz postępować zgodnie z instrukcjami tekstowymi, bronić się przed oddziałami wroga i agresywnymi psami.


Każda misja oznacza wyjście z kilku trudnych sytuacji i równoległe dostosowanie do nowych okoliczności. Gdy tylko obcy żołnierze i bardzo wytrwałe psy staną się powszechne, na miejscu pojawią się czołgi. W momencie strzału natychmiast zabierają wiele istnień ludzkich (przewiduje się ich ponad sto, ale każda rana ma znaczny wpływ na pozostałą część). Apteczka pomaga się uspokoić, zwiększając wskaźnik pozostałej części życia. Regularnie konieczne jest otrzymywanie nowych rozkazów od dowództwa, przebiegły dowódca woli kontemplować, co dzieje się ze schronu. Na szczęście nie możesz zabić przełożonego, nawet jeśli przypadkowo go uderzysz.


Charakterystyczne cechy gry World War Polygon:

  • szkolenie z instruktorami w obozie;
  • szeroki wybór broni, sprzętu;
  • niebezpieczne misje;
  • bitwy z różnymi przeciwnikami (a także zombie);
  • nagrody, bonusy, ulepszenia.

Jeśli format przejścia jest już dość, możesz walczyć z prawdziwymi graczami, stać się częścią jednej z drużyn przeciwnych. Dostępny jest również tryb konfrontacji z chodzącymi trupami dla tych, którzy chcą się rozproszyć przez zombie. Przemyślana fabuła głównego formatu i niezbyt szczegółowa grafika powodują wrażenie uczestnictwa w kreskówce. Krew i wypadnięcia są wyświetlane schematycznie i nie przerażają wrażenia. Wiele ulepszeń i różnych lokalizacji gwarantuje ekscytującą rozgrywkę dla fanów strzelanek z fabułą.


Reklama

Wielokąt wojny światowej

Wszystkie aplikacje Alda Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
0.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/26 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |