Rugby League 19
0 (0)

Opis:

Gra Rugby League 19 to ciekawy symulator sportowy, w którym możesz budować karierę sportową, grać ze znanymi drużynami i zyskać status wpływowego gracza rugby.

Gracz tworzy postać, której imienia nie słyszano jeszcze w kręgach sportowych. Chęć uczynienia go popularną osobą, liderem w rugby. Mając poważny zamiar startu na drabinie kariery, możesz osiągnąć udział w kilku sezonach z rzędu. Chłopaki są rekrutowani do najlepszych drużyn według wskaźnika wydajności, jeśli aktywna gra totemu jest produktywna, z pewnością będą oferowane dobre umowy z wysokimi opłatami. Wraz z umową popularność na pewno nadejdzie. Szeroki wybór stanów pozwala wybrać flagę, za którą chcesz mówić.

Akcja gry wychwytuje nawet więcej niż pragnienie sławy. Istnieją tryby testowe, pięć turniejów. Specjalne podziękowania dla programistów za format tworzenia zespołu z prawdziwymi użytkownikami z różnych krajów i kontynentów. Istnieje możliwość uzyskania statusu wpływowego sportowca o dużej aktywności. Możesz zdobywać punkty dla zespołu i jednocześnie poprawiać swoją reputację. Dla fanów zaciętych bitew sportowych toczą się walki z profesjonalnymi graczami rugby, w których musisz być bardzo skoncentrowany i unikać minimalnych błędów.

Cechy gry Rugby League 19:

  • rozwój kariery, poważne umowy;
  • kilka trybów gry;
  • ponad 160 jasnych zespołów;
  • zdolność do interakcji z prawdziwymi użytkownikami;
  • różne turnieje.

Twórca Distinctive Games wydał już projekty poświęcone temu sportowi, ale obecna wersja wyróżnia się spośród wszystkich. Szczegółowe zarządzanie i fizyk, który osiągnął nowy poziom, pozwalają inaczej odczuwać konkurencję i ogólną atmosferę. Ulepszenia dotyczyły także grafiki, godna pochwały jest trójwymiarowa konstrukcja. Różnorodne turnieje i przeciwne popularne drużyny dają przypływ energii, chyba że totem jest w stanie odpowiednio skonfrontować się z celebrytami. Uczyń swojego gracza rugby nową legendą!


Reklama

Rugby League 19

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/26 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |