Opis:

Grayland to zręcznościowa gra na Androida, w której musisz kontrolować niebieskiego ptaka. Na pierwszy rzut oka wszystko jest bardzo proste, ale w rzeczywistości jest to smutna historia z własną filozofią, świat, który oferuje się, nie jest tak prosty, istnieje wiele odniesień i miejsc do przemyślenia.

Przygotowali grę w studio 1DER Entertainment, na której koncie znajdują się popularne projekty, na przykład Tiny Archers, które zebrały ponad 10 milionów pobrań i to jest tylko na Androida, jednak wcześniej czegoś takiego nie wydały, więc może to początek długiej drogi? Chociaż ... liczba pobrań nie wskazuje na to. Niemniej jednak jest to jedyny płatny projekt dla tego studia, a dokładniej, można go pobrać za darmo, nie będzie żadnych reklam ani zakupów, z wyjątkiem jednego - możliwość zakupu pełnej wersji gry, która pozwoli Ci ją całkowicie ukończyć.


Fabuła gry rozpoczyna się od tego, że ludzie atakują gniazdo niebieskich ptaków, które wyraźnie uciekają z szarego środowiska. Jeden ptak zostaje poddany eutanazji, drugi jest umieszczony w klatce i zabrany, ale pozostawia „bułkę tartą”, dzięki której budzi się drugi ptak. Sama rozgrywka to gra zręcznościowa z przeszkodami, których będzie wiele i nie można nazwać gry prostą, tylko wygodna kontrola i oszczędzająca format pomoc, w której można zatrzymać się i dokładnie ocenić przeszkodę przed sobą. Dość szybko natkniesz się na inne stworzenia, oczywiście nie z tej planety, ale to już część historii, którą musisz rozwikłać i odkryć na własną rękę.

Osobno warto zwrócić uwagę na projekt, który, jak sama nazwa wskazuje, jest wykonany w odcieniach szarości, tylko ptak i niektóre ważne elementy wyrwą się z tej ciemności. Smutna muzyka dodaje atmosfery, która zdecydowanie wywiera presję na zmysły.


Funkcje gry Grayland na Androida:

  • Unikalny świat i rozgrywka, których nie zapomnisz
  • Unikaj przeszkód i walcz z bossami
  • Ciekawa historia, która opowiada niesamowitą historię.
  • Projekt tutaj jest wyjątkowy, jest natychmiast zauważalny
  • Gra jest trudna, więc nie będziesz w stanie szybko z niej przejść

Wady gry:

  • Pełna wersja jest płatna i kosztuje 5 USD.

Konkluzja: gra Grayland nie wygląda jak hit dla wielu milionów, jest to specjalny projekt, który zawsze gromadzi w pobliżu rzadkich koneserów, którzy zbierają takie gry wszędzie, niezależnie od formatu prezentacji.


Reklama

Grayland

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/27 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |