Apothecarium: The Renaissance of Evil
0 (0)

Apothecarium: The Renaissance of Evil

Opis:

Gra Apothecarium: The Renaissance of Evil to mistyczna misja, w której musisz znaleźć przyczyny rozprzestrzeniania się zarazy we Włoszech i określić ryzyko, gdy zostanie wyleczona przez tajemniczy eliksir.

Renesans upłynął pod znakiem błyskawicy we Włoszech. Alchemik z klanu Medyceuszy wysłał swoją rodzinę do aptekarza, miasta, w którym powinno znajdować się lekarstwo. Tylko dziewczyna Marietta, która cudem przeżyła serię dziwnych wydarzeń, dotarła do celu. Mała wioska nie stała się miejscem wolnym od lęków i obaw. Ostatnio ludzie często tu znikają, a inne niejasne wydarzenia są przerażające. Nie znaleziono leku. Gracz kontroluje faceta, który zostaje wezwany, aby pomóc bohaterce znaleźć cenną miksturę. Dowie się także o tajemnicach miasta i związku między rozwojem dolegliwości a rozwojem alchemika.

Zadania znalezienia obiektów przybliżają bohatera do rozwiązania globalnego problemu. Podczas zbierania ekwipunku możesz zarabiać monety, a następnie zamieniać je na napiwki. Ponadto, aby rozwiązać wiele zagadek, będziesz potrzebować ulepszeń, które są łatwe do zdobycia dzięki znacznej ilości monet. Szybkość znalezienia odpowiedzi na zagadkę wpływa na liczbę otrzymanych monet. Jeśli chcesz zdywersyfikować format wyszukiwania obiektów, możesz zmienić zadania przebudowy „trzy z rzędu”. Minigry oferują również inne rodzaje łamigłówek.

Charakterystyczne cechy gry Apothecarium:

  • śledztwo kryminalne;
  • puzzle dla twojego mózgu;
  • zadania znalezienia różnych rzeczy lub „trzech z rzędu”;
  • zapoznanie się z działalnością alchemików;
  • odkrycie przepisu na napój nieśmiertelności.

Trójwymiarowa grafika i klimatyczny design od pierwszych chwil są godne podziwu. Ponad 30 lokalizacji czeka na osobę, która jest gotowa poznać każdy szczegół. Motyw historyczny z elementami science fiction i gatunku detektywistycznego sprawia, że ​​koncentrujesz się na fabule i próbujesz połączyć odpowiedzi z zadaniami w jedną łamigłówkę. Dialogi stają się dodatkowym źródłem informacji; rozmowy często zawierają kluczowe niuanse. Przewodnik po grze pomaga zrozumieć, kiedy dochodzi do impasu. Staraj się dotrzeć do prawdy w wydarzeniach pokrytych kurzem wieków.


Reklama

Apothecarium: The Renaissance of Evil

Wszystkie aplikacje Icestone na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/28 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |