Panda ognia
0 (0)

Opis:

Gra Fire Panda to zabawna platformówka, w której rudowłosa postać biegnie przez dużą strukturę obronną, pokonuje przeszkody i walczy z psami barbarzyńcami.

Spokój mieszkańców dalekowschodniego królestwa był regularnie przerywany przez wojujące koczownicze psy. Ich naloty przyniosły wiele problemów, rząd królewski postanowił chronić ludność i zbudował duży mur wzdłuż granicy państwa. Wysoki mur ogrodził terytorium ze wszystkich stron, ataki barbarzyńców ustały. Budowa posterunków żołnierzy straży. Gracz kontroluje ogoniastego bohatera imbiru, który akurat był na posterunku podczas Dragon Festival. Pozostali koledzy poszli na święta, pozostawiając przybysza w spokoju. Wrogowie zrozumieli, że ochrona w okresie wakacyjnym została osłabiona, i przygotowali nieprzyjemną niespodziankę.

Postać chwyta pochodnię i rzuca się nią po obwodzie ściany. Wojownik musi zapalić światła sygnalizacyjne, pokonać gongi i, nie zwalniając, naładować broń za strzelanie do wrogów. Zwinne zwierzę wykonuje skoki, salta i inne sztuczki. Zwykłe psy-przeciwnicy wystarczą do przeskoczenia, trudniej jest walczyć z bossami. Bariery i pułapki są gęsto ustawione, jeśli gdzieś nie mogły sobie poradzić - poziom zaczyna się od punktu początkowego. Kilka sekund po rozpoczęciu etapu zwierzę osiąga ogromną tabletkę z opisem misji. Ukończenie poziomu oznaczone jest nowym ognistym sygnałem, prośbą o pomoc.

Charakterystyczne cechy gry Fire Panda:

  • bieganie z pochodnią przez przeszkody;
  • skakanie, ślizganie się, sztuczki;
  • unikanie pułapek i wrogów;
  • niebezpieczne spotkania z bossami;
  • fajne stroje dla postaci.

Czerwona panda celowo porusza się do przodu, zbierając po drodze monety. Na nich można kupić kostiumy i czapki w specjalistycznym sklepie. Po przejściu poziomu na ekranie pojawia się schematyczna mapa pokazująca przebytą odległość i odległość do przebycia w najbliższej przyszłości. Prosta animowana grafika idealnie komponuje się z dyskretną muzyką. Klarowność zestawienia celów pozwala skupić się na przejściu poziomu. Jeśli na chwilę się rozproszysz, panda może spaść, potknąć się na pudełku lub stać się ofiarą koczownika ze złym uśmiechem informującym o złym zakończeniu. Obejdź ścianę w minimalnym czasie!


Reklama

Panda ognia

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/29 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |