Majiang: fatalna gra
0 (0)

Majiang: fatalna gra

Opis:

Majiang: Fateful to fabularna gra fantasy, w której musisz ratować zakładników, szkolić i rozwijać postacie, wysyłać ich do bitwy z jednostkami wroga i ujawniać zamiary diabła.

Gracz przejmuje kontrolę nad odważnym wojownikiem i wyrusza w podróż przez jasny i bardzo niebezpieczny świat. Wcześniej ciemne siły brały ludzi jako zakładników, dewastowały osady. Teraz trzeba uratować zakładników, walczyć z niebezpiecznymi wrogami, którzy chodzą w grupach i walczyć na śmierć i życie, aby zapobiec uwolnieniu ludzi. Im dalej pójdziesz, tym więcej postaci pojawi się w drużynie, tym łatwiej będzie walczyć, jeśli taktyka zostanie odpowiednio wybrana i uwzględnione zostaną indywidualne cechy niezwykłych wojowników.

Tryb PvP daje możliwość pokazania swoich osiągnięć znajomym, uczestnictwa w pojedynkach i dostrojenia się do walki z ogromnymi i okrutnymi bossami. Miłośnicy kampanii mogą w pełni cieszyć się fascynującą historią z rozwojem, nieoczekiwanymi spotkaniami i niespodziankami, czasem z negatywną konotacją. Format bitwy krok po kroku zmusza nas do analizy perspektyw ataków, aby nie marnować rezerw energii. Domyślnie rozgrywka jest ustawiona na automatyzację, ale dla fanów ręcznego sterowania totemami istnieje możliwość przełączenia się na żądany format.

Funkcje gry Majiang:

  • wybór różnych znaków;
  • mądry czarny kot jako asystent;
  • udział w pojedynkach, bitwach z bossami;
  • tryby automatyczne i ręczne;
  • poszukiwanie diabła i ujawnienie jego planu.

Spektakularne lokalizacje, stylistyka anime i fantasy tworzą silne poczucie uczestnictwa w komiksie, ale pierwsze bitwy pomagają rozwiać to nieporozumienie. Projekt wizualny jest hipnotyzujący, gracze graczy nieustannie eksplorują terytorium w poszukiwaniu przedstawicieli przeciwnej strony. Fabuła jest porywająca, a globalna misja ograniczenia realizacji planu diabła daje dodatkowe poczucie znaczenia. Dialogi byłyby bardzo przydatne, gdyby zamiast hieroglifów w replikach był przynajmniej angielski. Na tym etapie logika niektórych sytuacji jest zrozumiała tylko dzięki intuicji. Ogólnie rzecz biorąc, projekt jest ciekawy, wiele rodzajów postaci i umiejętności sprawia, że ​​zamykasz oczy na niedociągnięcia. Pokonaj mroczne siły, które przejęły władzę!


Reklama

Majiang: fatalna gra

Wszystkie aplikacje withHUG na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/30 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |