Opis:

Solarmax3 to strategia kosmiczna, w której musisz podróżować w kosmosie z ciałami niebieskimi, kierować statki gwiezdne na nowe planety, aby je podbić.

Proces przechwytywania elementów, które lubisz, będzie utrudniony przez wirtualnego antagonistę. Deweloper dodał dużą liczbę strategii dla wroga, walki ze sztuczną inteligencją nie powodują poczucia jednolitości, ponieważ zachowanie strony wroga jest trudne do przewidzenia. Tylko z góry wiadomo, że przypisanie dowolnego elementu nie jest łatwe. Siły wroga są gotowe do mobilizacji z kontratakiem, należy przemyśleć obronę tyłów, aby sytuacja ataku nie przerodziła się w utratę władzy nad innymi elementami. Chociaż czasami bardziej opłaca się stracić małą planetę, pozwól wrogowi skoncentrować się na jej zdobyciu, aby uzyskać bardziej globalną ofiarę.

Przestrzeń kosmiczna jest wypełniona różnymi przeszkodami, co znacznie komplikuje proces przechwytywania nowej gwiazdy. Gracz ma do zaoferowania wiele kart, za każdą z nich trzeba ułożyć osobną taktykę, zmodyfikować strategię biorąc pod uwagę występujący zaczep. Duża liczba galaktyk, ponad pięćdziesiąt lokalizacji z ich chipami. Aby nauczyć się każdego, musisz przejść przez określone poziomy, wygrać trudne bitwy i udowodnić swoją gotowość do działania w obszarach z dodatkowymi trudnościami.

Funkcje gry Solarmax3:

  • podróżuje we wszechświecie;
  • przechwytywanie planet i gwiazd;
  • bitwy o władzę nad ciałami niebieskimi;
  • ataki z podbitych terytoriów;
  • stwórz nową galaktykę z przyjaciółmi.

Użytkownik może brać udział w misjach niezależnie lub wybrać format dla wielu użytkowników, aby uzyskać bardziej realistyczne otoczenie wojny międzyplanetarnej. Jeśli planeta osłabła, możesz organizować posiłki, ale warto wziąć pod uwagę, że przeciwnik może również wysłać swoje statki kosmiczne w celu wymiany sił. Lekka melodia poza ekranem pomaga wyeliminować niepotrzebny hałas, wyznaczyć cele i skupić się na misjach. Muzyka dobrze komponuje się z ładną grafiką bez chwytliwych kolorów w odpowiednich tonach tematycznych. Stwórz zwycięską strategię dla przestrzeni międzyplanetarnej!


Reklama

Pobierz Solarmax3 1.2.3

Nowości w tej wersji
1. Upgrade mission system as a whole
2. Add lottery system, mail system, complement signed function and avatar
3. Optimize the UI interface
4. Add new levels
informacje ogólne
wersja 1.2.3 (10877)
Data umieszczenia 2020-06-16 11:55
rozmiar 96.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

PAYMENT

PAYMENT

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AUTH_SERVICE

AUTH_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

Wszystkie aplikacje Barley Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/31 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |