Solarmax3
0 (0)

Opis:

Solarmax3 to strategia kosmiczna, w której musisz podróżować w kosmosie z ciałami niebieskimi, kierować statki gwiezdne na nowe planety, aby je podbić.

Proces przechwytywania elementów, które lubisz, będzie utrudniony przez wirtualnego antagonistę. Deweloper dodał dużą liczbę strategii dla wroga, walki ze sztuczną inteligencją nie powodują poczucia jednolitości, ponieważ zachowanie strony wroga jest trudne do przewidzenia. Tylko z góry wiadomo, że przypisanie dowolnego elementu nie jest łatwe. Siły wroga są gotowe do mobilizacji z kontratakiem, należy przemyśleć obronę tyłów, aby sytuacja ataku nie przerodziła się w utratę władzy nad innymi elementami. Chociaż czasami bardziej opłaca się stracić małą planetę, pozwól wrogowi skoncentrować się na jej zdobyciu, aby uzyskać bardziej globalną ofiarę.

Przestrzeń kosmiczna jest wypełniona różnymi przeszkodami, co znacznie komplikuje proces przechwytywania nowej gwiazdy. Gracz ma do zaoferowania wiele kart, za każdą z nich trzeba ułożyć osobną taktykę, zmodyfikować strategię biorąc pod uwagę występujący zaczep. Duża liczba galaktyk, ponad pięćdziesiąt lokalizacji z ich chipami. Aby nauczyć się każdego, musisz przejść przez określone poziomy, wygrać trudne bitwy i udowodnić swoją gotowość do działania w obszarach z dodatkowymi trudnościami.

Funkcje gry Solarmax3:

  • podróżuje we wszechświecie;
  • przechwytywanie planet i gwiazd;
  • bitwy o władzę nad ciałami niebieskimi;
  • ataki z podbitych terytoriów;
  • stwórz nową galaktykę z przyjaciółmi.

Użytkownik może brać udział w misjach niezależnie lub wybrać format dla wielu użytkowników, aby uzyskać bardziej realistyczne otoczenie wojny międzyplanetarnej. Jeśli planeta osłabła, możesz organizować posiłki, ale warto wziąć pod uwagę, że przeciwnik może również wysłać swoje statki kosmiczne w celu wymiany sił. Lekka melodia poza ekranem pomaga wyeliminować niepotrzebny hałas, wyznaczyć cele i skupić się na misjach. Muzyka dobrze komponuje się z ładną grafiką bez chwytliwych kolorów w odpowiednich tonach tematycznych. Stwórz zwycięską strategię dla przestrzeni międzyplanetarnej!


Reklama

Solarmax3

Wszystkie aplikacje Barley Game na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/31 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |