Rise of Heroes - RoH
0 (0)

Rise of Heroes - RoH

Opis:

Rise of Heroes - RoH to wciągająca gra strategiczna, w której postacie buntują się przeciwko przebudzonemu złu. Można go pokonać jedynie siłami dowodzenia, wspólnym atakiem.


Gracz będzie eksplorował świat fantasy z ogromną liczbą wrogów i starannie ukrytych skarbów. Musisz stworzyć silną drużynę składającą się z 200 unikalnych bohaterów o niezwykłych umiejętnościach. Połączenie umiejętności pozwoli ci skutecznie radzić sobie z różnymi złymi duchami, które regularnie pojawiają się po drodze. Ci, którym udało się sprawdzić w bitwie, mogą ulepszyć swój ekwipunek, a jeśli bitwa była naprawdę epicka, możliwe będzie ulepszenie dla innych postaci.


Możesz cieszyć się kampanią, odkrywać tuzin miejsc i zanurzyć się w historię z głęboką fabułą. Zwolennicy PvP stworzyli areny do bitew z prawdziwymi użytkownikami w formacie online. W konfrontacji między dwiema jednostkami z pewnością będzie najsilniejszy. Tablica wyników wyraźnie pokazuje zespoły najlepszych, umożliwia wpisanie swojego nazwiska na tablicy wyników i zadeklarowanie oryginalnej strategii dla całej planety. Jeśli perspektywa pojedynczego przejścia przez lokalizacje nie przemawia, skorzystaj z opcji dołączenia do sojuszy i rozpocznij wspólne poszukiwanie skarbu.


Charakterystyczne cechy gry Rise of Heroes:

  • rzucić wyzwanie dwustu bohaterom;
  • koordynacja wojowników do walki zespołowej;
  • Poznaj bossów
  • PvP Arena i kampania PvE
  • wiele rodzajów antagonistów.

Deweloper starannie wyszczególnił wszystkie strony, tak przejrzysta wizualizacja pozwoliła ukryć skarby w najbardziej zacisznych zakątkach. Totemy gracza będą musiały zajrzeć do każdego miejsca, aby zdobyć złoto i inne cenne przedmioty. Nagroda z pewnością przewyższy oczekiwania i obejmie siły wydane na poszukiwania, wystarczy znaleźć tę, której szukasz). Lista rodzajów wrogów nie jest gorsza od listy lojalnych wojowników, a szefowie drżą nawet cały tłum dzielnych żołnierzy.


Opracowana fabuła i piękno otoczenia są zanurzone w fascynującą historię, dialogi pomagają znaleźć najdrobniejsze szczegóły i działać sensownie, w spójnym oderwaniu w kierunku potężnej istoty zła. Świat jest gotowy na przybycie heroicznej drużyny i pragnie zbawienia!


Reklama

Rise of Heroes - RoH

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/10/31 12:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |