Rubber Robbers - Rope Escape
0 (0)

Rubber Robbers - Rope Escape

Opis:

Rubber Robbers - Rope Escape to urocza gra logiczna, w której musisz poprowadzić tłum nieudolnych złodziei do sejfu. Zejdą na linę, jeśli bariery bankierów nie będą przeszkadzały.

Oczekiwanie na wielki łup i bogactwo sprawia, że ​​podejmujesz niebezpieczne decyzje. Zamiast profesjonalistów ktoś zatrudnia głupich złodziei, którzy nawet nie są w stanie opracować planu działania. Gracz musi szczegółowo zaplanować przestępstwo. Zespół zatrzymuje się na specjalnych pojazdach i musisz przejść do sejfu za pomocą liny i haka. Ta najbardziej ekonomiczna opcja może kosztować życie wielu członków zespołu. Organizacje bankowe przeznaczają dużo pieniędzy na ochronę pokoju za pomocą pieniędzy. Ustaw pułapki na wstrząsy, zamrożenie, piłowanie, pokrój na małe kawałki, którzy odważą się zbliżyć. Dotknięcie jakiejkolwiek przeszkody spowoduje śmierć rabusia.

Zadanie polega na narysowaniu ścieżki, po której bezpiecznie dotrzesz do żądanego punktu. Przeszkody mogą się poruszać, pozostawiają linę nietkniętą i reagują tylko na osobę. Analiza algorytmów mechanizmów ochronnych pozwoli ci wybrać najbezpieczniejszą trajektorię, a także zrozumieć, w którym momencie lepiej wysłać złodzieja na drogę. Możesz puścić cały zespół na raz, kilka osób lub bardzo ostrożnie wysłać porywaczy pojedynczo. Misja zakończy się, gdy na specjalnej platformie transportowej nie pozostaną żadne postacie. Im więcej osób dotrze do sejfu, tym większy zysk. W idealnym scenariuszu musisz obejść się bez poświęceń, ale wykwalifikowany przewodnik będzie w stanie stworzyć do tego odpowiednie warunki.

Charakterystyczne cechy gry Rubber Rabusie:

  • przejście do sejfu liną;
  • bomby, lasery, piły i inne pułapki;
  • możliwość przekazywania rabusiów pojedynczo;
  • prawdopodobieństwo utraty części zespołu;
  • ilość łupów zależy od liczby złodziei w pobliżu sejfu.

Dzięki łatwości kontroli i łatwym poziomom początkowym powstaje iluzoryczne wrażenie na temat elementarnego przejścia gry. Ale łamigłówki stają się coraz bardziej skomplikowane, różnorodność przeszkód jest czasem przerażająca. Jasne kolory i przyzwoity dźwięk pomagają pokonać strach. Postaraj się dostarczyć wszystkich złodziei do pieniędzy, aby przełamać dużą wygraną!


Reklama

Rubber Robbers - Rope Escape

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/03 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |