STRIKERS 1945-2
0 (0)

Opis:

Gra STRIKERS 1945-2 to zręcznościowa gra wojskowa, w której samolot z czasów II wojny światowej przelatuje nad terytorium wroga i stara się trafić maksymalną liczbę celów.

Gracz musi zestrzelić cele w powietrzu, na lądzie, na wodzie. Nawet wyskakujące okręty podwodne muszą zostać bezwzględnie zniszczone. Pokonany sprzęt znika, co oznacza, że ​​głównym zadaniem jest dewastacja wrogich ziem. Sprzęt wroga częściej przesuwa się w kierunku, może uderzyć do tyłu lub nie wykazywać reakcji. Pilot musi unikać pocisków wroga, aby nie przedwcześnie zakończyć misji. Aby ukończyć etap, musisz pokonać potężnego bossa, który zajmuje ponad połowę ekranu. Ten potwór nie przejdzie obok, poruszy się samolotem, wykona niesamowite manewry, czasem podzielony na kilka samowystarczalnych jednostek bojowych.

Każdy poziom symbolizuje określoną misję, w przerwach między bitwami wyświetlany jest schemat nadchodzących misji. Pomyślne zakończenie misji przynosi kilka rodzajów bonusów. Są one niezbędne do ulepszenia samolotu lub zakupu bardziej wydajnej opcji. W sumie do wyboru jest 6 modeli, możesz wybrać najwygodniejszy w zależności od stylu gry i odblokowanych parametrów.

Charakterystyczne cechy gry STRIKERS 1945-2:

  • zysk dla samolotu;
  • pozyskiwanie nowych jednostek wojskowych;
  • 6 rodzajów samolotów;
  • potyczki z wielkimi bossami;
  • tryby jedno- i wieloosobowe.

Słynny projekt lat 90. nabrał nowego tchu dzięki deweloperowi SC Ent.Inc. Rozgrywka wywołuje uczucie „nostalgii” dla „starszego brata”, ale tutaj wydarzenia są o wiele bardziej interesujące. Możesz ukończyć misję we wspaniałej izolacji lub uruchomić grę wieloosobową i cieszyć się interakcją z innymi użytkownikami. Dopuszczalny jest równoczesny udział czterech osób (jest to wskaźnik maksymalny, mniej też jest dopuszczalne).

Dźwięk poza ekranem wywołuje wrażenie popadnięcia w gęstość działań wojennych; strzelanie trwa nieprzerwanie. Ładna, prosta grafika doskonale uzupełnia stworzone otoczenie. Gra jest dostosowana do starych smartfonów, na pewno nie będzie żadnych niuansów podczas instalacji i uruchamiania. Spróbuj wykonać wszystkie misje w zaktualizowanym formacie ulubionego i nieco zapomnianego scenariusza gry!


Reklama

Pobierz STRIKERS 1945-2 2.0.22

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
Multiplayer service ends
informacje ogólne
wersja 2.0.22 (19052313)
Data umieszczenia 2020-04-14 09:42
rozmiar 43.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje S&C Ent.Inc na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/05 12:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |