Strike Back: Dead Cover
0 (0)

Strike Back: Dead Cover

Opis:

Gra Strike Back: Dead Cover to doskonała futurystyczna strzelanka, w której musisz zniszczyć śmiałych bandytów i uratować planetę przed śmiercią planowaną przez grupy wroga.

Gracz kontroluje żołnierza, który zajmuje się czyszczeniem Ziemi od uzbrojonych radykalnie myślących osób, pragnących zniszczyć wszystko. Akcja rozgrywa się w przyszłości, postęp techniczny posunął się tak daleko, że nie można nawet jednoznacznie określić, jak robotowa jest postać od wewnątrz. Jest żelazem od czubka głowy do czubków palców, przeciwnicy wyglądają podobnie.

Strzelanie odbywa się w zamkniętych przestrzeniach, bunkrach z ogromną liczbą metalowych elementów. Tutaj opcje schronienia są starannie przemyślane, możesz szybko przełączyć się z jednego schronu do drugiego i poczekać na moment przeładowania. Dzięki recenzji strony trzeciej sytuacja jest doskonale widoczna dla użytkownika, nawet gdy totem się ukrył. Kilka sekund oczekiwania można poświęcić na powrót do zdrowia i skorzystanie z zestawu pierwszej pomocy.

Charakterystyczne cechy gry Strike Back: Dead Cover:

  • futurystyczna broń;
  • wysokiej jakości schemat schronów;
  • ponad dwieście misji;
  • skrzynie z przydatnymi przedmiotami;
  • różne tryby rozgrywki.

Sprzęt odpowiada poziomowi rozwoju technologii, rodzaje elementów ochronnych nie są namacalnie liczne. Przy przyzwoitym przejściu misji możesz odblokować wiele fajnych elementów. Imponuje też arsenał broni, poziom wyszkolenia przeciwników zmusza nas do zastosowania najnowszych osiągnięć w tym kierunku. Postać może otrzymywać skrzynie, których zawartość znacznie zwiększa gotowość bojową. Każda kolejna misja wymaga ulepszeń dla bohatera i nowych możliwości dla przeciwników, złożoność zadania jest gwarantowana.

Godna podziwu jest trójwymiarowa szata graficzna: pokoje, w których toczy się walka, zostały zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Jednak dobra strzelanka z perspektywy trzeciej osoby musi mieć taką grafikę. Misje są stosunkowo krótkotrwałe, ale jest ich ponad 200, więc nie zdziw się, jeśli fabuła będzie trwać długo! Pomóż swojemu żołnierzowi ocalić planetę przed złymi życzeniami!


Reklama

Strike Back: Dead Cover

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/06 10:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |