Opis:

Gra Astro Golf to typowa gra sportowa o golfie na Androidzie, ale zdecydowanie nie jest symulatorem, ponieważ jej działania będą się odbywać poza naszą planetą w kosmosie ...

Przygotowałem grę w studio Spatula Interactive Ltd., dla której stała się pierwszą na Androidzie i rodzajem debiutu. Nikt wyraźnie nie zainwestował w reklamę, więc gra ma niewiele pobrań, ale mamy nadzieję, że będzie ich więcej i przygotujemy coś innego.

Ale wracając do rozgrywki, w której zachowano niektóre podstawowe zasady gry w golfa, wśród których będzie piłka i dołki, ale nie dostaniesz kija, być może dlatego, że działania będą się rozwijać w przestrzeni i obecność osoby lub robota, który mógłby trzymać kij . Tak czy inaczej, umieszczanie kulek w otworach jest twoim głównym zadaniem. Ale aby to zrealizować, będziesz musiał przestudiować lokalną fizykę i mechanikę, które bardzo zależą od wielkości planety, na której znajduje się dziura. Wszystko tutaj jest dość typowe - duże planety mają silną grawitację, małe planety mają mniejszą grawitację. Z plusów - kula może toczyć się po powierzchni planety, dzięki czemu na pierwszych poziomach wejście do dziury będzie dość proste, ale z czasem będzie coraz trudniejsze.

Tak czy inaczej gra wydawała nam się prosta, co oznacza, że ​​uruchamiając ją, możesz odpocząć i zrelaksować się.

  • Funkcje gry Astro Golf na Androida:
  • Interesująca fizyka „kosmiczna” i mechanika pokrewna
  • W większości chwil jest to typowy golf w nietypowym otoczeniu.
  • Aplikacja nie zawiera reklam, przynajmniej na razie
  • Istnieje wiele poziomów, ale w darmowej wersji jest ich tylko 20
  • Minimalizm, który pozwoli Ci się zrelaksować
  • Zasadniczo nie ma też zakupów, więc nie będziesz mieć wpływu na rozgrywkę.
  • Planety, orbity i magia ich użycia, co jest bardzo interesujące

Wady gry:

  • Możesz pobrać wersję z 20 poziomami za darmo, ale w przypadku pełnej wersji zostaniesz poproszony o około 2,5 USD, co nie jest tak bardzo miłym projektem niezależnym.

Podsumowując: ta gra nie jest odpowiednia dla tych, którzy kochają prawdziwy golf i jego zasady, ale jeśli najciekawszą rzeczą dla Ciebie są piłki i dołki, do których musisz je prowadzić, to spodoba ci się gra, poza tym 20 poziomów jest więcej niż wystarczające do tego aby zrozumieć, czy warto.


Reklama

Pobierz Golf Astro 1.2.1

Nowości w tej wersji
- Extended the free demo to 20 levels
- Made a few features easier to find
- Little bug fix
- Easter Bunny visit
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (47)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:38
rozmiar 9.25 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/07 12:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |