Ice Scream: Horror Neighborhood
0 (0)

Ice Scream: Horror Neighborhood

Opis:

Gra Ice Scream: Horror Neighborhood to ciekawa misja z elementami horroru, w której musisz dowiedzieć się, jak i dlaczego sprzedawca lodów unieruchomił nastolatka Boba.

Furgonetka ze słodką przekąską zatrzymała się w pobliżu domu użytkownika. Pulchny facet Bob poszedł do specjalnego okna, aby kupić porcję swojego ulubionego deseru. Nagle sprzedawca zamroził kupującego i zaciągnął się do samochodu. Wydarzenia miały miejsce tak szybko, że ofiara nie miała nawet czasu krzyczeć. Bliski przyjaciel postaci przypadkowo zobaczył zbrodnię z okna, był świadkiem zbrodni i powinien natychmiast rozpocząć dochodzenie, podczas gdy istnieje szansa na uratowanie oszołomionego chłopca. Gracz kontroluje świadka, czyjeś życie zależy od jego działań. Czarny charakter wsiada za kierownicę i zaraz wychodzi.

Najpierw musisz zejść po linie na linie i pobiec do furgonetki. Przestępca utraci ważną mapę obszaru, co pomoże w rozwiązaniu wielu zagadek. Z kartą w ręku musisz wsiąść do dużego samochodu tylnymi drzwiami. Na każdym przystanku będą łamigłówki, trudne zadania prowadzące do rozwiązania głównego sekretu. Będziesz musiał działać cicho i ze szczególną ostrożnością, sprzedawca deseru jest bardzo uważny, słucha wszelkich dźwięków i doskonale słyszy z daleka. Istnieje duże ryzyko ponownego przeszkolenia detektywa jako kolejnej ofiary.

Charakterystyczne cechy horroru:

  • ratowanie najlepszego przyjaciela;
  • dochodzenie w sprawie przestępstwa;
  • dostosowanie stopnia trudności zagadek;
  • szukaj dowodów w różnych obszarach miasta;
  • Ujawnia straszny sekret sprzedawcy lodów.

W zadaniu nie ma liczników czasu i wyraźnych limitów czasowych, ale musisz ciągle spieszyć. Jeśli negatywny bohater coś podejrzewa, musisz pilnie się ukryć. Dzięki obserwacji obserwatora sytuacja jest gorsza niż w przypadku słyszenia, znalezienie schronienia nie jest trudne. Gdy wróg zrozumie, że w pobliżu jest ktoś inny, dochodzenie stanie się trudniejsze z powodu konieczności ucieczki przed przestępcą. Dokładnie sprawdź różnorodne lokalizacje, staraj się nie przegapić ważnych informacji w szczegółach.

Podpowiedzi tekstowe regularnie pojawiają się na ekranie, pomagają nawigować, a nie panikować. Ścieżka dźwiękowa eskaluje strach, fabuła wciąga, mistyczną atmosferę odczuwa się od pierwszej minuty. Spróbuj odkryć przerażający sekret!Reklama

Ice Scream: Horror Neighborhood

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/08 11:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |