Ice Scream: Horror Neighborhood
0 (0)

Ice Scream: Horror Neighborhood

Opis:

Gra Ice Scream: Horror Neighborhood to ciekawa misja z elementami horroru, w której musisz dowiedzieć się, jak i dlaczego sprzedawca lodów unieruchomił nastolatka Boba.

Furgonetka ze słodką przekąską zatrzymała się w pobliżu domu użytkownika. Pulchny facet Bob poszedł do specjalnego okna, aby kupić porcję swojego ulubionego deseru. Nagle sprzedawca zamroził kupującego i zaciągnął się do samochodu. Wydarzenia miały miejsce tak szybko, że ofiara nie miała nawet czasu krzyczeć. Bliski przyjaciel postaci przypadkowo zobaczył zbrodnię z okna, był świadkiem zbrodni i powinien natychmiast rozpocząć dochodzenie, podczas gdy istnieje szansa na uratowanie oszołomionego chłopca. Gracz kontroluje świadka, czyjeś życie zależy od jego działań. Czarny charakter wsiada za kierownicę i zaraz wychodzi.

Najpierw musisz zejść po linie na linie i pobiec do furgonetki. Przestępca utraci ważną mapę obszaru, co pomoże w rozwiązaniu wielu zagadek. Z kartą w ręku musisz wsiąść do dużego samochodu tylnymi drzwiami. Na każdym przystanku będą łamigłówki, trudne zadania prowadzące do rozwiązania głównego sekretu. Będziesz musiał działać cicho i ze szczególną ostrożnością, sprzedawca deseru jest bardzo uważny, słucha wszelkich dźwięków i doskonale słyszy z daleka. Istnieje duże ryzyko ponownego przeszkolenia detektywa jako kolejnej ofiary.

Charakterystyczne cechy horroru:

  • ratowanie najlepszego przyjaciela;
  • dochodzenie w sprawie przestępstwa;
  • dostosowanie stopnia trudności zagadek;
  • szukaj dowodów w różnych obszarach miasta;
  • Ujawnia straszny sekret sprzedawcy lodów.

W zadaniu nie ma liczników czasu i wyraźnych limitów czasowych, ale musisz ciągle spieszyć. Jeśli negatywny bohater coś podejrzewa, musisz pilnie się ukryć. Dzięki obserwacji obserwatora sytuacja jest gorsza niż w przypadku słyszenia, znalezienie schronienia nie jest trudne. Gdy wróg zrozumie, że w pobliżu jest ktoś inny, dochodzenie stanie się trudniejsze z powodu konieczności ucieczki przed przestępcą. Dokładnie sprawdź różnorodne lokalizacje, staraj się nie przegapić ważnych informacji w szczegółach.

Podpowiedzi tekstowe regularnie pojawiają się na ekranie, pomagają nawigować, a nie panikować. Ścieżka dźwiękowa eskaluje strach, fabuła wciąga, mistyczną atmosferę odczuwa się od pierwszej minuty. Spróbuj odkryć przerażający sekret!Reklama

Pobierz Ice Scream: Horror Neighborhood 1.1.4

Nowości w tej wersji
- Ad network libraries updated
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (25)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:05
rozmiar 97.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
3.25★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/08 11:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |