Szachy Onmyoji
0 (0)

Opis:

Onmyoji Chess to gra w szachy w stylu Onmyoji. Do 8 użytkowników może brać udział i wystawiać jednostki, jednak tylko jeden będzie w stanie przetrwać i wygrać.

Początkowo użytkownicy nabywają dwa elementy i układają je za pomocą stylizowanej szachownicy. Po ustaleniu pozycji przez wszystkich uczestników rozpoczyna się automatyczna bitwa. Jednostki mają unikalne umiejętności, z odpowiednim wyborem pozycji w bitwie, udaje im się przetrwać. Historia trwa do momentu, gdy tylko jeden gracz pozostanie na boisku. Możesz wybrać tryb PvP lub walczyć ze sztuczną inteligencją, zdolną do zrobienia wielu trudnych kombinacji. Ważne jest, aby wybrać dobrą strategię i opracować opcje działań taktycznych, aby utrzymać maksymalny czas i wygrać mistrzostwo.

Dostępnych jest wiele figurek, a każdy etap z pozytywnym wynikiem umożliwia odblokowanie nowych bohaterów. Konieczne jest uformowanie najbardziej obiecujących tandemów, aktywacja lub nawet podsumowanie umiejętności (opcje pojawiają się, gdy wystąpią pewne okoliczności). Naucz się talentów totemów i spróbuj grać na różnych szachownicach, zdobywając słodkie talizmany jako motywację. Ulepszenie istniejących bohaterów jest również dopuszczalne, możesz odłożyć zakup nowych elementów i zaangażować się w pompowanie tych, którzy są w arsenale.

Charakterystyczne cechy gry Onmyoji Chess:

  • automatyczna bitwa;
  • aktywacja dodatkowych umiejętności;
  • talizmany i inne bonusy;
  • Japoński styl
  • formaty online i offline.

Projekt słynnej serii Onmyoji staje się głównym akcentem wizualnym projektu. Japoński styl utrzymany jest w każdym detalu. Wiele opcji lokalizacji i fantastyczny wygląd postaci pomaga zanurzyć się w grze. Deweloperom udało się wdrożyć dobrą trójwymiarową grafikę z fajnymi efektami specjalnymi, a duża liczba stron konfliktu sprawia, że ​​każda walka robi wrażenie. Ścieżka dźwiękowa dodaje ognia, naprawdę interesujące jest obserwowanie działań postaci. Przeciwnicy z całego świata spotykają się na szachowym polu bitwy, stając się najlepszym z najsilniejszych!


Reklama

Szachy Onmyoji

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/09 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |