Opis:

Onmyoji Chess to gra w szachy w stylu Onmyoji. Do 8 użytkowników może brać udział i wystawiać jednostki, jednak tylko jeden będzie w stanie przetrwać i wygrać.

Początkowo użytkownicy nabywają dwa elementy i układają je za pomocą stylizowanej szachownicy. Po ustaleniu pozycji przez wszystkich uczestników rozpoczyna się automatyczna bitwa. Jednostki mają unikalne umiejętności, z odpowiednim wyborem pozycji w bitwie, udaje im się przetrwać. Historia trwa do momentu, gdy tylko jeden gracz pozostanie na boisku. Możesz wybrać tryb PvP lub walczyć ze sztuczną inteligencją, zdolną do zrobienia wielu trudnych kombinacji. Ważne jest, aby wybrać dobrą strategię i opracować opcje działań taktycznych, aby utrzymać maksymalny czas i wygrać mistrzostwo.

Dostępnych jest wiele figurek, a każdy etap z pozytywnym wynikiem umożliwia odblokowanie nowych bohaterów. Konieczne jest uformowanie najbardziej obiecujących tandemów, aktywacja lub nawet podsumowanie umiejętności (opcje pojawiają się, gdy wystąpią pewne okoliczności). Naucz się talentów totemów i spróbuj grać na różnych szachownicach, zdobywając słodkie talizmany jako motywację. Ulepszenie istniejących bohaterów jest również dopuszczalne, możesz odłożyć zakup nowych elementów i zaangażować się w pompowanie tych, którzy są w arsenale.

Charakterystyczne cechy gry Onmyoji Chess:

  • automatyczna bitwa;
  • aktywacja dodatkowych umiejętności;
  • talizmany i inne bonusy;
  • Japoński styl
  • formaty online i offline.

Projekt słynnej serii Onmyoji staje się głównym akcentem wizualnym projektu. Japoński styl utrzymany jest w każdym detalu. Wiele opcji lokalizacji i fantastyczny wygląd postaci pomaga zanurzyć się w grze. Deweloperom udało się wdrożyć dobrą trójwymiarową grafikę z fajnymi efektami specjalnymi, a duża liczba stron konfliktu sprawia, że ​​każda walka robi wrażenie. Ścieżka dźwiękowa dodaje ognia, naprawdę interesujące jest obserwowanie działań postaci. Przeciwnicy z całego świata spotykają się na szachowym polu bitwy, stając się najlepszym z najsilniejszych!


Reklama

Pobierz Szachy Onmyoji 3.76.0

Nowości w tej wersji
1. Added drag effect.
2. Added a new pedestal model.
3. Added a new turn results screen.
4. Added a new start animation.
5. Optimized the information display bar.
informacje ogólne
wersja 3.76.0 (203)
Data umieszczenia 2020-04-14 10:09
rozmiar 56.93 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/09 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |